Skocz do zawartości
Wojo

Jaki monitor?

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie tylko sony trinitron minimum 21" ( w planie 26" wide screen) kiedys mialem 17" i nawet niewiem jak moglem na tym w cokolwiek grac ...ale to byly czasy najlepszy procek mazenie pentim 2 :D

wiesz mi sa ludzie ktorych niestac na 21 sony!!! (gratuluje fx to niezly zakup :wink: :lol: :( ) w jednym sie zgodze 17 cali to bardzo malo, moge smialo polecic monitor z mojego potpisu jesnt naprawde super i niedrogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki karta moe tania niebyla ale warto bylo :)

Co masz za monitor ?? nieslyszalem o tej nazwie.

Ale moje zdanie jest takie lepiej przemeczyc sie troche na tym co sie ma a pozniej kupic wiekszy i lepszy jakiejs bardziej znanej marki a nie wynalazki jakies bo niezawsze tanie znaczy dobre w innym przypadku mozna tak:

na alegro albo e-bay kupic monitor DELL trinitron to sa monitory sony a przez to ze niepisze na nich sony sa o wiele tansze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki karta moe tania niebyla ale warto bylo :)

Co masz za monitor ?? nieslyszalem o tej nazwie.

Ale moje zdanie jest takie lepiej przemeczyc sie troche na tym co sie ma a pozniej kupic wiekszy i lepszy jakiejs  bardziej znanej marki a nie wynalazki jakies bo niezawsze tanie znaczy dobre w innym przypadku mozna tak:

na alegro albo e-bay kupic monitor DELL trinitron  to sa monitory sony a przez to ze niepisze na nich sony sa o wiele tansze :)

nieslyszales o EIZO niezly jestes, ja bym wolal eizo no sony jak bym mial wybierac oto link do nowej 21' http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=5488

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...