Skocz do zawartości
pszywszymor

Jaki zasilacz i MOBO do zestawu?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy do takiego zestawu : http://www.morele.net/inventory/info/HpACmC/ kupować zasilacz Be Quiet! Pure Power L8 630W http://www.komputronik.pl/product/134415/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/be_quiet_zasilacz_Pure_Power_L8_CM_630W.html czy może oszczędzić i kupić coś podobnej wydajności ale tańszego? Dodaję, że interesuje mnie OC przede wszystkim procesora. Do tego kompaktowe chłodzenie wodne procka Zalmana dokupię w przyszłości.

 

Pytanie mam odnośnie zasilacza, czy  630 W to nie za dużo oraz czy można trochę na nim oszczędzić oraz czy polecicie mi jakieś mobo na którym pokręcę trochę tego haswella? Miałem w zamiarze kupno MSI Z87 G45 ale podrożała ostatnio o prawie 100 zł (niewiadomo czemu).

 

Dzięki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym zasilacz z certyfikatem Bronze Dołączona grafika 550W wystarczy? Czy może dorzucić do 600 czy 650? Dajcie jeszcze jakieś propozycje jak możecie. Najważniejsze to żeby był stabilny przy OC procka i karty oraz cichy.

 

Co do płyty głównej to zależy mi na czarnym laminacie lub jakimkolwiek aby nie tym od Asrocka brązowym.. (komputer będzie umieszczony w biurku pod szybą)

Edytowane przez pszywszymor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, jak chcesz niezawodne 550W i nie przeszkadzają Ci nieodpinane kable to XFX Core 550W, jak preferujesz modularny zasilacz to myślę, że OCZ ZT Series 550W będzie ok :)

  Edytowane przez TheMarekq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera uparłem się na tego Be quiet ale ten Silentium PC wygląda zachęcająco. Wiesz może jak się ma kultura pracy? Bo wszędzie w testach piszą różnie. Napięcia stabilne po OC? :-)

 

I jeszcze jakaś propozycja co do płyty może? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie z tego co mi mówicie, że 550W będzie wystarczające do mocnego OC i GTX  770 to może kupię tego Be Quiet! Pure Power L8 tylko, że 530W? Akurat by się mieścił w moim zakresie cenowym (czyli 300zł). Link: http://www.salurion.pl/product/134413/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/be_quiet_zasilacz_Pure_Power_L8_CM_530W.html

Co o tym myślicie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...