Skocz do zawartości
alexis37

Monitor LG Flatron W2252TQ nie włącza się

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!
Mam monitor LG Flatron W2252TQ, który podczas próby włączenia nie uruchamia się. Komputer chodzi słychać jak wiatraczki zaczynają się kręcić itp. Monitor już sprawdzałem i jest z nim wszystko ok. Wymieniałem również zasilacz, bo myślałem, że to jego wina lecz nic to nie dało. W tym momencie obstawiam, że to płyta główna lecz nie jestem pewny. Komputer uruchomi się na 100 prób włączenia go. MASAKRA!!! Dodam jeszcze, że komputer był kupiony 3 lata temu w grudniu 2010. Sam problem wygląda tak:

Po włączeniu jednostki centralnej zapala się na monitorze dioda niebieska na 2-3 sekudny. Później gaśnie całkowicie, jednostka chodzi dalej bardzo ładnie, słychać piknięcie - 1 krótki dźwięk. Sprawdzałem wszystkie kable i wszystkie stykają prawidłowo. Zatem proszę Was o pomoc, liczę na przydatne odpowiedzi.

Z góry dzięki!

Dołączona grafika

Edytowane przez alexis37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz fakture lub dowód zakupu komputera to je wymień tutaj. Nikt ci nie odpowie mając tylko monitora w parametrze.

 

Skoro mowa o tym, spróbowałeść zmienić ustawienia pulpitu? Bo coś zdaje mi się, że ustawileść rozdzielczość oraz inne pod stary monitor. Po podłączeniu nowego monitora (LG Flatron W2252TQ) odmawia tych ustawień...może dlatego nie chce się włączyć?

 

Sam miałem podobny przypadek, więc powinno ci pomóc.

Edytowane przez tyranxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...