Skocz do zawartości
gregor008

MSI Z87 G45 Gaming karta sieciowa znikła

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

no to od początku. Kupiłem nowy zestaw, poskładałem, system i sterowniki postawione, wszystko działa. Po kilku tygodniach użytkowania postanowiłem zainstalować MSI Live Update, co by być na bieżąco. No i tutaj zaczynją się problemy. Zaaktualizowałem sterowniki Atheros Bigfoot bla bla, i po restarcie karta siecowa znikła i ni ma! Manager urządzeń jej nie widział w ogóle, nawet jako nieznane urządzenie, a sterownik wykrył że karta nie jest podłączona (integra Dołączona grafika ). Jedynym ratunkiem było przywracanie systemu. No więc dałem sobie spokój z aktualizacją sterowników, aż po kilku kolejnych tygdniach doznałem niemiłego roczarowania. Po włączeniu komputera rano, ten sam problem, karty ni ma. Zrobiłem format, sprawdzałem Everestem, na nic. Karty dalej nie ma. Router na czas burzy był rozłączany, a komputer wyłączony. Jedyne co mi przychodzi do głowy to problem związany z aktualizacją biosu poprzez w/w Live Update a nie poprzez flasha, choć nie resetowałem go jeszcze.

Zestaw:

- i5 4670k,

- MSI Z87 G45 Gaming,

- 8 gb Kingston 1600mHz,

- Gigabyte HD7850,

- Corsair HX 650.

 

Co ciekawe wysłałem reklamację mailową z opisem problemu do Agito, z Pan odpisał mi żebym do producenta z tym walił. Dziwi mnie to biorąc pod uwagę fakt, że na fakturze pisze jak byk: gwarancja 36 miesięcy, serwis Agito. Ale to już inna historia, później będę się z nimi kłócił Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po formacie nie było możliwości zainstalowania na nowo sterowników: podczas próby instalacji wyskoczył błąd w stylu "nie znaleziono zainstalowanego urządzenia Atheros...". Próbowałem wcześniej na nowo wgrać sterowniki, używałem tego narzędzia do usuwania, ale nie robiło to różnicy. Aktualnie siedzę na zewnętrznym Realteku.

 

Edit: Tak się zastanawiłem, co by zamiast zwykłej reklamacji iść w stronę niezgodności towaru z umową. Towar odebrałem od kuriera 10.06.2013r, więc 6 miesięcy jeszcze nie minęło. Każdy producent nalega wręcz by aktualizować oprogramowanie, co też zrobiłem. A że się popsujało samo to nie moja wina Dołączona grafika Co wy o tym sądzicie?

Edytowane przez gregor008

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...