Skocz do zawartości
Finger

Fallout 4 - temat główny

Rekomendowane odpowiedzi

Takie gadanie, jaki promil ludzi gra w gry starsze od siebie? Ja wiem, że F1 to legenda, ale już nie przesadzajmy wypominając gimbazie, że nie grali w taki staroć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mówi, że podczas gry możemy przyłączyć psa. Tłum wybucha radością. Gość zabija szczura. Tłum wybucha radością. Chyba mam coraz mniej wspólnego z typowym graczem.  :mellow:

 

Hahahahaha :D Dobre i niestety prawdziwe ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jeśli powiem Ci, że można dać plusika zamiast pisać bezsensowny komentarz?

To forum dyskusyjne - oprócz merytorycznej dyskusji można także podzielić prywatnymi odczuciami, byleby orbitowały wokół tematu ;-)

Niemniej sugeruję, byś przy najbliższym naborze na moderatorów zgłosił swoją kandydaturę ;-) Zapewne forum jeszcze bardziej opustoszeje ;-)

 

Wracając do tematu - uwierzę, że to naprawdę Fallout 4, jak wyjdzie i dostanie porządne oceny, obawiam się odgrzewanego kotleta - Bethesda coraz mniej kojarzy mi się z jakością, o ustalaniu nowych standardów nie mam mowy od lat ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem.

Ale w pewnym wieku chce się po prostu pograć, zamiast grzebać w opcjach, ściągać hd texture packi, mody poprawiające oświetlenie i ściagające ciuchy z lasek. Po prostu - mało czasu.

Poza tym nie chce mi się rocznie wydawać równowartości konsoli, żeby zagrać w jedną grę, nawet, jakby miała mieć nie wiem - lepszą trawę, tekstury i pierdyliard FPS.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w f3. Najpierw główny wątek na PC - było ok. Drugi raz na xboxie (65h wycisnąłem). Grafika na obu platformach podobna, na konsoli dodatkowo polskie plakaty. Wygodniejsze sterowanie padem (ale tu uwaga - od xboxa działa bez problemu na PC). Problem z dlc - na xboxie nie działały w ogóle, na PC tanie jak barszcz. NV przeszedłem na PC ze względu na polską wersje i się zawiodłem pc wył jak cholera i co chwilę wywołało do windowsa (zresztą dzień jak co dzień na pc).

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC dobre było to, że jak gra się zabugowała, albo jakiś quest był nudny jak cholera i miało się go serdecznie dosyć, to wystarczyło otworzyć fallout wiki, przeczytać, nacisnąć tyldę, wpisać komendę i było po problemie. O ile pamiętam ani F3, ani F:NV nie zabugowały mi się ani razu tak, żeby się questa nie dało skończyć, ale o ile pamietam i w oblivionie, i w skyrimie musiałem się tak ratować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem.

Ale w pewnym wieku chce się po prostu pograć, zamiast grzebać w opcjach, ściągać hd texture packi, mody poprawiające oświetlenie i ściagające ciuchy z lasek. Po prostu - mało czasu.

Poza tym nie chce mi się rocznie wydawać równowartości konsoli, żeby zagrać w jedną grę, nawet, jakby miała mieć nie wiem - lepszą trawę, tekstury i pierdyliard FPS.

 

Wiek nie ma z tym nic wspólnego.

:]

Dla mnie nie do pomyślenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka jest właśnie mentalność kłócicie się o klimat w grze Fallout 1 2 itd. co to ma do rzeczy te części już były jeden chce grać w 3 drugi w  NV niema to znaczenia ważne że mają grać w co ten co nie lubi klimatu 3 niech nie gra w 3 wszystko. Po co się spalać na  tym podobnie jest z dubbingiem przecież jest opcja wyłączenia polskiego można włączyć inny język ale nie będą pisać że lepiej niech nie będzie dubbingu bo po co, a po to że jest grupa osób które chcą grać z dubbingiem. Ja nie lubię wątróbki nie smakuje mi więc jej nie jem i nikogo nie będę przekonywał żeby nie jadł wątróbki tak jak nikogo nie będę przekonywał do jazdy na rolkach chodź bardzo lubię. Mam wielką prośbę zacznijcie pisać z sensem i nie narzucajcie innym swoich preferencji. Uważam że Polski dubbing powinien być w Fallout 4 i ja tą grę wtedy kupię jeśli ty uważasz inaczej to po prostu jest taka opcja kup wersję angielską no chyba że coś z tobą nie tak i zakupisz wersję Polską będziesz grał z dubbingiem a na forum będziesz pisał bzdury bo to twoje ulubione zajęcie. A ja chce wiedzieć czy będzie obsługiwany DX12 czy będzie dubbing w tej kwestii wysłałem zapytanie do producenta gry, chcę się dowiedzieć czy będzie edycja Geforce 970 z Fallout 4 którą bym kupił itd. mam wiele pytań o tym warto rozmawiać.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu niestety fani fallouta dzielą się na 3 grupy.

Ortodoksi - maniacy 1 i 2 którzy uważają, że wszystkie następne też tak powinni wyglądać.

Maniacy - też jw. Z wyjątkiem tego ze akceptują wszystkie czesci fallouta i wszystko co z nim związane.

Falowi - akurat jest modny wiec tez kocha fallouta choć poprzednich czesci na oczy nie widział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze czwarta grupa: osoby, ktore uwazaja Fallouta i Fallouta 2 za jedne z lepszych gier cRPG, oraz bardzo wysoko oceniaja Fallout: New Vegas, bo to rowniez bardzo dobra gra, na zrypanym silniku gry, ale za to inteligentnie nawiazujaca do starych Falloutow, z dialogami stojacymi na wysokim poziomie, z klimatem i ogolnie przemyslana, zrobiona z sercem.

 

Fallout 3 mial glupie dialogi, glupia fabule, niespojny swiat, na sile stworzone smieszne rzeczy, caly lore z poprzednich czesci zostal przemielony i pomylony, przez co trojka po prostu kiepska. Sorry ale Bethesda nie zrozumiala Fallouta. Wykupili prawa do Fallouta, zrobili gre nawiazujaca do niego (bo sama marka Fallout sie sprzeda), przehypowali, dodali przesadzony gore, kilku znanych aktorow, blyskotki i inne bzdury, ale nie zrozumieli czym jest Fallout. Fallout 3 to srednia gra i fatalny sequel.

 

Fallout: New Vegas z kolei jest dobrym nastepca, w sensie gra nawiazujaca do oryginalnej serii. Tylko ze NV bylo robione przez Obsidian Entertainment, a nie przez Bethesde.

 

 

Fallout 4? Meh. Pewnie znowu bedzie gry typu Fallout 3, z glupimi pomyslami, niespojnym lore, slabymi questami i fatalnym, glupim main questem. Sprzeda sie za to bardzo, niech tylko jeszcze bardziej podkreca hype, a wtedy owce bedzie mozna ostrzyc. No bo to przeciez Fallout, wiec gra musi byc dobra, taaa...

 

 

Have you seen my father? Middle aged man?

facepalm.jpg

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka by czwórka nie była i tak sie zagra, bo konkurencji zbyt wiele nie ma, może tylko zmieniłbym poziom trudności, albo najlepiej ustalił jeden (i zlikwidował konsolę) co dodałoby smaczka całej rozgrywce, ale podejrzewam, że z racji konsol niewykonalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny plus tak naprawdę to modding. Do 6 miesięcy po premierze. Pojawią się takie modyfikacje które zniwelują niedociągnięcia lub samą grę. Poczekamy zobaczymy. Jak dla mnie będzie pewnie na 3+ ale i tak przejdę od deski do deski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zgoła odmienne zdanie niż inni (w F1 i F2 grałem po 10 minut, nie podeszły mi). F3 dla mnie to gra idealna, fakt - że grafika była kiepska. Ale zagrywałem się godzinami, questy też super nie były, dużo łażenia. Ale po prostu spodobała mi się do tego klimat.

 

F NV wspominam zimno, nie podeszły mi frakcje i kombinowanie z wieloma rzeczami. Jedynie pierwsze questy (czy ten ghulami latającymi) były ok.

 

Po tym co widziałem, F4 będzie mi się bardzo podobał.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze czwarta grupa: osoby, ktore uwazaja Fallouta i Fallouta 2 za jedne z lepszych gier cRPG, oraz bardzo wysoko oceniaja Fallout: New Vegas, bo to rowniez bardzo dobra gra, na zrypanym silniku gry, ale za to inteligentnie nawiazujaca do starych Falloutow, z dialogami stojacymi na wysokim poziomie, z klimatem i ogolnie przemyslana, zrobiona z sercem.

 

Fallout 3 mial glupie dialogi, glupia fabule, niespojny swiat, na sile stworzone smieszne rzeczy, caly lore z poprzednich czesci zostal przemielony i pomylony, przez co trojka po prostu kiepska. Sorry ale Bethesda nie zrozumiala Fallouta. Wykupili prawa do Fallouta, zrobili gre nawiazujaca do niego (bo sama marka Fallout sie sprzeda), przehypowali, dodali przesadzony gore, kilku znanych aktorow, blyskotki i inne bzdury, ale nie zrozumieli czym jest Fallout. Fallout 3 to srednia gra i fatalny sequel.

 

Fallout: New Vegas z kolei jest dobrym nastepca, w sensie gra nawiazujaca do oryginalnej serii. Tylko ze NV bylo robione przez Obsidian Entertainment, a nie przez Bethesde.

 

 

Fallout 4? Meh. Pewnie znowu bedzie gry typu Fallout 3, z glupimi pomyslami, niespojnym lore, slabymi questami i fatalnym, glupim main questem. Sprzeda sie za to bardzo, niech tylko jeszcze bardziej podkreca hype, a wtedy owce bedzie mozna ostrzyc. No bo to przeciez Fallout, wiec gra musi byc dobra, taaa...

 

 

Have you seen my father? Middle aged man?

facepalm.jpg

 

Hehe dokładnie Panie. Howard jest tak bardzo zapatrzony w swoją wizję Fallouta, że ciężko mu będzie zauważyć co zrobił źle i być może co powtórzy w F4. W kóncu już sobie wychował całą rzeszę nowych fanów, którzy czczą bethesdowego Fallouta pod niebiosa. Po konfie Bethesdy było to widać (A raczej słychać) jak na dłoni.

 

Ja na wysokich lotów główną fabułę nie liczę. Ale walkę to zrobili całkiem fest. Jak się chce izometrycznego RPGa przerobić na First Person RPGa to tak walka powinna wyglądać już w trójce  ;) Podobno skierowali swoje kroki do swojej siostrzanej firmy - ID Software i poprosili by im pokazali jak zaimplementować imersyjny system strzelania.

 

Ponadto intryga wokół autorskiego pomysłu Bethesdy, czyli Institute, jest bardzo ciekawa i wszystko związane z tym tematem może okazać się całkiem niezłe. Pod warunkiem, że usiedli nad tym motywem odpowiednio utalentowani ludzie zamiast typów pokroju Emila Pagliarulo.

Taka jest właśnie mentalność kłócicie się o klimat w grze Fallout 1 2 itd. co to ma do rzeczy te części już były jeden chce grać w 3 drugi w  NV niema to znaczenia ważne że mają grać w co ten co nie lubi klimatu 3 niech nie gra w 3 wszystko. Po co się spalać na  tym podobnie jest z dubbingiem przecież jest opcja wyłączenia polskiego można włączyć inny język ale nie będą pisać że lepiej niech nie będzie dubbingu bo po co, a po to że jest grupa osób które chcą grać z dubbingiem. Ja nie lubię wątróbki nie smakuje mi więc jej nie jem i nikogo nie będę przekonywał żeby nie jadł wątróbki tak jak nikogo nie będę przekonywał do jazdy na rolkach chodź bardzo lubię. Mam wielką prośbę zacznijcie pisać z sensem i nie narzucajcie innym swoich preferencji. Uważam że Polski dubbing powinien być w Fallout 4 i ja tą grę wtedy kupię jeśli ty uważasz inaczej to po prostu jest taka opcja kup wersję angielską no chyba że coś z tobą nie tak i zakupisz wersję Polską będziesz grał z dubbingiem a na forum będziesz pisał bzdury bo to twoje ulubione zajęcie. A ja chce wiedzieć czy będzie obsługiwany DX12 czy będzie dubbing w tej kwestii wysłałem zapytanie do producenta gry, chcę się dowiedzieć czy będzie edycja Geforce 970 z Fallout 4 którą bym kupił itd. mam wiele pytań o tym warto rozmawiać.

 

Ja pi...le co to za ściana tekstu? Uczyli cię w szkole czym jest interpunkcja?

Edytowane przez Gooralesko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem za preorderami i nie widziałem nigdzie języka Polskiego o_O   Co jest grane ??

Mają być polskie napisy a ścieżka dźwiękowa oryginalna.

 

Wielu i tak zwykle narzeka na polską ścieżkę i włącza oryginalną, więc może dlatego dystrybutorom nie zależało.

Nie wiem, ale mimo że ze zrozumieniem ang problemu nie mam lubię polskie dialogi słyszeć więc też czuje lekkie rozczarowanie.

 

EDIT

 

Crosis nie pitol. Wielu języków niema wcale.

post-12477-0-53925900-1443351289_thumb.jpg

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Takie dżadża. Ale nawet sensownie to wymyślili. Najprawdopodobniej brak umiejętności zostanie zgrabnie zastąpiony systemem wielopoziomowych perków będących odzwierciedleniem naszej biegłości w danej dziedzinie. Na prezentacji E3 w trakcie pokazywania craftingu przewinęły się umiejętności ukryte w postaci perków z wyszczególnieniem poziomów.


Mają być polskie napisy a ścieżka dźwiękowa oryginalna.

 

Wielu i tak zwykle narzeka na polską ścieżkę i włącza oryginalną, więc może dlatego dystrybutorom nie zależało.

Nie wiem, ale mimo że ze zrozumieniem ang problemu nie mam lubię polskie dialogi słyszeć więc też czuje lekkie rozczarowanie.

 

EDIT

 

Crosis nie pitol. Wielu języków niema wcale.

 

Wersja językowa to jedna sprawa w Polsce ale jak widzę cenę to mnie trzęsie. Kto to widział żeby gra na PC była za 180zł? Oj niedobrze się dzieje z rynkiem PC, nie wiem z czego to wynika ale zrównanie cen konsolowych wersji z pecetowymi to nie jest dobry trend.

Edytowane przez Gooralesko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...