Skocz do zawartości
Finger

Fallout 4 - temat główny

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli będzie chociaż tekst po Polsku to i tak już dużo.Nie znam angileskiego a w Falloucie pasuje co nie co czaić o czym się z kim rozmawia.

7870 nie starczy ? Nawet nie strasz bo ja po cichu liczę że jakoś na minimum pogram na moim zabytku :sad:

A co do ceny to na prawdę jest spora. Ciekawe czy będzie jakieś DLC w również kosmicznej cenie.......

Gdzie najlepiej kupić, chodzi oczywiście o wersję pudełkową.

Edytowane przez ZielonyTBG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Takie dżadża. Ale nawet sensownie to wymyślili. Najprawdopodobniej brak umiejętności zostanie zgrabnie zastąpiony systemem wielopoziomowych perków będących odzwierciedleniem naszej biegłości w danej dziedzinie. Na prezentacji E3 w trakcie pokazywania craftingu przewinęły się umiejętności ukryte w postaci perków z wyszczególnieniem poziomów.

Ta zmiana nawet mi się podoba. Taki uproszczony system pasuje do shooterowego Fallouta o wiele bardziej niż system jaki dostaliśmy w F3 i F:NV. Mam nadzieje, że pojawi się sporo perków odblokowujących nowe elementy gameplayowe. Perk "+20% do obrażeń" to najnudniejsza rzecz pod słońcem. Oczywiście to i tak nie będzie znaczyć zbyt wiele jeśli panowie z Bethesdy nie nauczyli się tworzyć sensownych światów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up Up Up

 

Sorki że podwójny post!

 

PC Systems Requirements (Requires Internet Connection and Free Steam Account to Activate)

Minimum
Windows 7/8/10 (64-bit OS required)
Intel Core i5-2300 2.8 GHz/AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz or equivalent
8 GB RAM
30 GB free HDD space
NVIDIA GTX 550 Ti 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB or equivalent

Recommended
Windows 7/8/10 (64-bit OS required)
Intel Core i7 4790 3.6 GHz/AMD FX-9590 4.7 GHz or equivalent
8 GB RAM
30 GB free HDD space
NVIDIA GTX 780 3GB/AMD Radeon R9 290X 4GB or equivalent

źródło: http://bethesda.net/?utm_source=facebook.com&utm_medium=Social&utm_campaign=100315-PerkChart&hootPostID=8a7a654668063b64232c11bc95509232#en/events/game/prepare-for-the-future-fallout-4-important-release-info/2015/10/08/35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeanalizuje fundusze i zastanowię się nad season passem, ciekawe tylko ile dodatków stworzą (patrząc na skyrima były 2, które kosztowały po 60 zl?) 

 

@costi o jakie doświadczenia chodzi? Skyrim, Dishonored bardzo porządne gry. EA/Ubisoft tutaj należy się zastanawiać (chociaż preorder TheDivision korci ze względu na betę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

@costi o jakie doświadczenia chodzi? Skyrim, Dishonored bardzo porządne gry. EA/Ubisoft tutaj należy się zastanawiać (chociaż preorder TheDivision korci ze względu na betę)

 

Oczywiście, że to porządne gry. Ale wymagały X patchy (a przynajmniej sandboxy od Bethesdy, nie wiem jak Dishonored), do tego zawsze wychodziło ileś DLC i koniec końców okazywało się, że lepiej kupić po jakiś czasie edycję GotY, gdy wszystko jest już połatane, bo wychodzi dużo taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch'e są za free, od DLC masz season pass, widać polska mentalność by marudzić się udzieliła :) ale każdy tak ma - nawet ja :D Swoją drogą przykład patchowania gry doskonale można ukazać na wieśku (fakt nie jest produkcją bethesdy ale też się błędów nie ustrzegł) 

 

ps. Odnośnie dlc skoro gra starczy na 400 godzin łupanki to do stycznia napewno się nie wyrobię (mówię o swoim przykładzie tylko i wyłącznie) czyli DLC zakupię dopiero w marcu może a wtedy będą po 30 zł na g2a ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch'e są za free, od DLC masz season pass, widać polska mentalność by marudzić się udzieliła :) ale każdy tak ma - nawet ja :D Swoją drogą przykład patchowania gry doskonale można ukazać na wieśku (fakt nie jest produkcją bethesdy ale też się błędów nie ustrzegł) 

 

ps. Odnośnie dlc skoro gra starczy na 400 godzin łupanki to do stycznia napewno się nie wyrobię (mówię o swoim przykładzie tylko i wyłącznie) czyli DLC zakupię dopiero w marcu może a wtedy będą po 30 zł na g2a ;>

 

Tu nie chodzi o mentalność, tylko o doświadczenie z ich poprzednimi tytułami. Poza tym gry Bethesdy bez modów dla mnie nie ostnieją, a na te trzeba trochę zwykle poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby dalo rade na lapku z I3 i 840m i bede szczesliwy. Moze przejde na touchpadzie hahah. Nomen omen ciagle nie skonczylem Las Vegas, savy mam, ale czasu brak.
Biorac pod uwage screeny w jezyku ESP, jesli to hiszpanie testuja to minuta ciszy zostawie taki obraz ;)

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika gowniana. Przyznawać się kto zrobił preorder? Ja już preorderow nie robię. Czekam na wersje testową jak będzie dobrze to zakupie.

Ja przyznaje się do preordera! Uznajcie mnie winnym! Myślę że to na średnich detalach poleciało! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...