Skocz do zawartości
Finger

Fallout 4 - temat główny

Rekomendowane odpowiedzi

No tak wspominali. Ale jakiś postęp powinien mimo wszystko być. Nigdy nie nastawiałem się na szczękopad przy tej grze bo nie o to w niej chodzi, tu jest fabuła (mam nadzieje).

Tylko oby nie raziło w oczy kiepską jakością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć że [gluteus maximus] nie urywa mimo że nie jestem specjalnie nastawiony na ładne obrazki. Wszystko się okaże jak zaczniemy grać.

Trochę dziwnie wyglądają te screeny bo nie które są niczego sobie ale jest jakiś przedmiot który wygląda źle, jak by był dorysowany.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie grałeś to ja bym zaczął od genialnej 3. Masa modów, polski dubbing i skiba na radiu :)

 

Grafika, dla mnie na screenach jest ładna. Chociaż nie jestem wymagający co do oprawy. Z pewnością ładniejsza niż w F3 więc przeżyję.

Sam brak frakcji dla mnie OK. Nienawidziłem za to Fallout NV. Zdecydowanie mi nie podszedł. Zostało jeszcze 7 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacyś hiszpanie już grają, pojawiają się leaki, kilka spostrzeżeń jakie znalazłem na forum neogaf:

 

 


Some more information from the Spanish guy in ElOtroLado who is playing it (translated by me):

- When inside the Power Armor, the PipBoy interface changes accordingly. You can also mount in the Vertibird while wearing the armor.

- You can order some companions to go to a settlement but not all companions.

- You will have a settlement in the first hour of game where you will be able to store weapons, armor, etc.

- It is "easy" to get bottle caps but at the same time the vendors' prices are high. So it is more or less balanced.

- The new conversation system makes the game much simpler and it's not as immersive as the last games. (This image was posted with this comment: https://embed.gyazo.com/79bd627605bd3694ebd2c98419e241b2.jpg).

- Quests are typical Bethesda quests. Go to place X to find or kill Y. Also places like industries, metro stations, grocery stores, buildings, etc are different from one another and exploring them is rewarding.

- The simplified conversation system makes charisma more useless than in past games. You can still solve some problems with charisma but not at the same level that FO3 or FNV let you do.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć


 


Zastanawiam się nad kupnem Fallouta 4 i mam dylemat ponieważ grałem w tylko jedną z całej serii, czyli Fallout:New Vegas, który mnie nie wciągnął i przegrałem w niego tylko 4 godziny. Mało znam uniwersum. Moje pytanie czy jest sens bym kupował Fallouta 4 i czy jego fabuła może mnie wciągnąć i zachęcić do przejście nie znając uniwersum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra będzie raczej w stylu Fallout 3. Mnie new Vegas nie wciągnął. Jednak nie spodziewaj się, że gra będzie o 180 stopni inna. Inaczej będzie wyglądać główny wątek i świat w nowym miejscu.

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli nie znam uniwersum to mogę zrozumieć fabułęi wczuć się w klimat gry?

Każda seria to nowy start, nie ma czegoś takiego jak w assassin's creed 1-3 (czyli 5 części), że czasy współczesne to jedno i to samo. Natomiast zdecydowanie NV rozumieli wyjadacze. Jeśli tam nie ma frakcji, to spokojnie można od razu zaczynać. Ale mimo wszystko, jeśli grę miałbym kupić a nie spirać zacząłbym od trójki. Masa modów podobno na PC, a sama gra na xbox360 była dla mnie idealna. Wykręciłem 55h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Odpada też system karmy i reputacji.

 

Czyli jak znajdę fajną (unikatową) giwerę i zechcę jej używać podczas wojaży po pustkowiach do końca gry, to nie ma szans, bo się prędzej czy później popsuje? Bezsens. 

 

A jaki dali levelcap? Pewnie zaniżyli w stosunku do serii TES? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak znajdę fajną (unikatową) giwerę i zechcę jej używać podczas wojaży po pustkowiach do końca gry, to nie ma szans, bo się prędzej czy później popsuje? Bezsens. 

 

A jaki dali levelcap? Pewnie zaniżyli w stosunku do serii TES? 

 

Z tego co wiem to bronie się nie zużywają, nie ma ograniczeń lvlowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie śledzę tematu nowego Fallouta tak dziarsko jak inni, stąd te pytania. Niemniej jeśli masz rację Makduf, to gra będzie totalnym casualem. I jeszcze 180 zeta na PC za to wołają. To ja sobie poczekam i zobaczę co z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie śledzę tematu nowego Fallouta tak dziarsko jak inni, stąd te pytania. Niemniej jeśli masz rację Makduf, to gra będzie totalnym casualem. I jeszcze 180 zeta na PC za to wołają. To ja sobie poczekam i zobaczę co z tego wyjdzie.

W Skyrimie też nie było ograniczenia lvlowego, ani bronie się nie niszczyły z tego co pamiętam i gra wcale nie była casualem. Pożyjemy zobaczymy 7 dni zostało :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko dodać najemników do budowanego domku oraz system najazdów innych najemników i mamy funkcjonalność z 2002 roku z TES.

No ciekawy ten dodatek fabularny do F3.

Pewnie i tak kupię dla rozwałki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...