Skocz do zawartości
Finger

Fallout 4 - temat główny

Rekomendowane odpowiedzi

Ten film wygląda lepiej graficznie.

Ale szokujące jest jak niezłych tekstur wymieszane jest fatalnej jakości teksturami. Jakby pozlepiali wiele obrazów pochodzących z różnych źródeł z różnych epok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie z<span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>a na maxa jest mapa. Nie dość że mała to przedobrzyli i nawalili wszystkiego co 5 metrów. W 3 i nv jak coś znalazłes to byłeś dumny. A tutaj nie musisz wszystko masz obok siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdajesz sobie sprawę z różnic zagęszczenia zabudowy w Nevadzie a w Massachusetts [jedyna nazwa stanu której nie potrafię wpisać z "palca" BTW].

Jak najbardziej zdaję, jednak takie zagęszczenie nie pasuje do Fallouta. Jak ktoś napisał wyszedł im dobry fps-postapo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej zdaję, jednak takie zagęszczenie nie pasuje do Fallouta. Jak ktoś napisał wyszedł im dobry fps-postapo.

A nowy film z cyklu Star Wars to melodramat!!! Niczym "Przemineło z wiatrem"

 

Nie rozumiem tego, jak można oceniać grę przed jej wydaniem ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fallout nigdy nie miał jakieś wypasionej grafy\tekstur, liczyła sie grywalność jak to będzie to nie ma powodu do narzekań ;)

Co ty bredzisz ?? ze niby co   siedzisz z zarzadzie Bethisdy  czy cus >??

Poziom graficzny  Fallouta 4  uwarunkowany jest  kulawym  przestarzalym silnikiem graficznym do tego stare zgredy nie maja za krzty poczucia smaku w kreowaniu grafy.

Oni najtanszym kosztem pracujac dziennie  max  4,5 godziny od<span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>lili  gre ktora i tak sie bedzie sprzedawac bo poprostu nie ma zadnej konkurencji w tej tematyce.

 

Technologicznie to bedzie  Crap nad Crapem ale i tak bede w nia gral  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama grafa w falloucie 4 jest ciut lepsza niż w fallout 3. Ale jak weźmie się ile przepaści czasowej te dwa tytuły dzieli.. to grafika bagno.

 

Ja nie patrzę na samą grafikę. W 100% wystarcza mi taka jaka jest, pewnie nawet nie zauważę różnicy pomiędzy innymi tytułami.

 

Co do filtrów, są inne niż w poprzednich częściach więc jest inaczej - dla mnie super.

 

Gdzieś wyczytałem taką opinię:

 Fallout 3, źle bo filtr zielony/szary

Fallout NV, źle bo filtr żółty

Fallout 4, źle bo brak filtru

 

Ja tam płakać nie będe, ani hejtował. Nie ma dla mnie po prostu czego na ten moment, a pierwsze gameplay'e jedyne do czego mogę się przyczepić to to, że może być monotonnie.

 

Tak samo nie widze problemu w rozmiarze mapy, w F3 była mniejsza i nikt nie płakał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama nazwa powoduje, ze gra sprzeda sie w ogromnej ilosci. Niewazne czy crap, czy w miare dobra strzelanka, hajs bedzie spory. Hype, hype i jeszcze raz hype. A ludzie lykaja ta papke, zamawiaja preordery (pozdrawiam tych, ktorzy zamowili pre-ordera gry Batman: Arkham Knight na PC), bo to przeciez Fallout.

Strzelam, ze srednia ocena z recenzji to bedzie jakies 88+/100. Zwlaszcza przez pierwsze kilka miesiecy. 

 

Tak jak w przypadku poprzednich gier od Bethesdy i tym razem nie nastawiam sie na jakas swietna gre. Nie czytam zapowiedzi, nie ogladam screenow, nie brandzluje sie nad kazdym nowym info odnosnie tej gry.

Obejrzalem raptem trailer i... Sorry, ale to wyglada jak jakas strzelanka z elementami ze swiata Fallouta. Nihil novi. Poziom zainteresowania: 3/100.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F4 dopiero na koniec miał reklamę. Niektóre tytuły to i 3 lata wstecz już prezentowali na pokazach z wypasioną grafą a potem downgrade się okazuje.

Dla mnie za dużo nowości chcieli upchnąć i im wyjdzie z tego nijakie mydło. Grać będę nie ma przebacz. Ale maxiu dla mnie jest super przykładem postapo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym pamiętam jak wyszła GTA V na PC. Przez trzy miesiące wszyscy jarali się 1.5 rocznym kotletem na PC. Czy była to zła gra? Nie. Mam nadzieję, że Fallout też będzie dobry.

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Od 1:19:10 podsumowanie.

 

To samo co F3, plus nowe smaczki. Mnie to nie porwało,

A czegoś Pan oczekiwał?

Plan idealny... jak EA, Ubi czy Blizz. Wydawać ten sam tytuł (wzbogacony o mody) przez 15 lat co kilka lat.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wersje są na steam, lepiej było brać z muve.pl ze stealbookiem [jeszcze można przez 4 godziny].

Nie wysylaja na wyspy kanaryjskie. Nie chcialbym czekac 4 tygodnie tak czy siak ;)

 

Ktos moze sie wypowiedziec jak mu to dziala na 2 rdzeniowcu? Mam lapka i3-4005 1.9ghz, GT840 i 8GB ram.

 

Testowales walke w trybie VATS? Da rade? Mam zamiar grac w pracy bez myszy na touchpadzie [;

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...