Skocz do zawartości
Finger

Fallout 4 - temat główny

Rekomendowane odpowiedzi

Problem z windowsem wymusił na mnie format c;/

Dobra strona jest taka że F4 chodzi teraz jak żyleta.

Zero stutteru stałe 60fps. Muszę tylko do Diamond City dojść i sprawdzić.

Ale różnica jest ogromna.
System miał u mnie jakieś 2 lata:D przewinęły się z 3 karty graficzny (ati/nv) był nieźle już pewnie "zawalony"

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grzechuk

Można budować własne miny i granaty, to tyle w kwestii pułapek. Fabuła generalnie zachęca do bycia dobrym, bo wtedy lubią nas followersi, a jak nas bardzo polubią, to dają ciekawe questy związane z nimi osobiście. Niestety nie da się przegadać wszystkich questów ani gra jakoś szczególnie tego nie promuje, w większości questów rozwiązania są typowo siłowe.

 

Co do video, efekt końcowy wymiata. Że też komuś się chciało z tym bawić.

Edytowane przez grzechotnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że od pewnego momentu gry nie można mieszać misji frakcji.

Generalnie chyba bug.

 

Mam misję od Instytutu i opcję poinformowania pozostałych frakcji, ale jak idę do Drogi to najpierw chcą bym się przyłączył ;/ mimo, że już niejedną misję z nimi robiłem.

Swoją drogą ciągle twierdzą, że jestem niby z Minutmenami mimo, że z 20 lvli temu niby wstąpiłem do Bractwa.

 

Coś tu się QPY nie 3MA.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości, jest tak jak w new Vegas, że trzeba się do jakieś frakcji przyłączyć? Tylko bez spoilerów. Bo na głównym wątku jestem na samym początku - idę dopiero po zamek z minutemenami. Na liczniku 17h i sobie chodzę i robię misję poboczne.

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj no popierdzielili ostro fabułę, ale dobrze że jest multum rzeczy do roboty w tej grze, sama eksploracja lokacji zajmuje bardzo dużo, ale niestety trzeba zbierać ten syf by coś osiągnąć (wkońcu udało mi się zrobić full X01VI).

 

Co do perka Idiot Savant i INT lv 10 - perk się załączył 6-7 razy przez 5 godzin 

 

Beta patch od Bethesdy poprawił stabilność gry, przynajmniej u mnie.

Edytowane przez Makduf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może miałeś jakiegoś niekompatybilnego, ja wczoraj po instalacji patcha odpaliłem i wszystko śmigało, na weekedzie będę wrzucał kolejną paczkę z modami ;)

 

Teraz mam zagadkę, którą frakcję wybrać.

 

Btw. Spotkaliście nuklearnego bimbrownika? :D

Edytowane przez Makduf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problem z misją "Myśliwy czy ofiara?" ang. "hunter/hunted" ? Bo stoję kolo miejsca gdzie powinien sie pojawić sygnał radiowy żeby zacząć quest i cisza... pochodziłem dookoła i nic...

Wybrałeś odpowiednią częstotliwość w Pip-Boyu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NMM nie działa tak samo jak w przypadku Skyrima, dlatego też moderzy robią swoje wersję "mod managerów"

 

To dziwne bo u mnie działa ze skyrim'em fallout4...

Coś czuje że nie do końca się rozumiemy.

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem update, ale większych różnic nie widzę. Jak ktoś chciałby sprawdzić wersję gry, to w ustawienia się wchodzi i drobnym drukiem będzie napisane :)

 

Mod enhanced wasteland działa bez problemu z nową wersją gry, ale dużych różnic po nim nie widzę :)

 

Mam pytanie dotyczące śmieci typu magazyny. Czy jak to przeczytałem, to mogę wyrzucić ew. wrzucić do sejfu czy trzeba nosić cały czas ze sobą aby mieć profity? Na figurki wiem, że można sobie stojak zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Was, co daje wybudowanie w osadzie "Scavenging Station", nie wiem jakie jest tłumaczenie po polsku. Dałem do niej osadnika tak jak trzeba ale za bardzo nie rozumiem jak jest jej cel. 

 

Druga rzecz, jak przetwarzacie smieci? Zbieracie z wycieczek, wyrzucacie w osadzie i przerabiacie wszystko ręcznie? Czy jest jakiś szybszy sposób? :)

 

A i przy okazji, idzie gdzieś sprawdzić który osadnik jest "bezrobotny"? ;)

Edytowane przez zulik_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak przydzielić ale dałem sobie spokój - zrobiłem zadania związane z budowaniem.

 

Śmieci zbieram na wyprawach, przetwarzają się automatycznie. Składuje je w warsztacie.

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie widzę sensu przerabiania ręcznego, ale sądziłem że to jedyna opcja. Tym bardziej że w warsztacie mam nieprzetworzone śmieci. 

Ale rozumiem, że co do zasady powinny się tam same przetwarzać.

 

Z innej beczki. Używa ktoś perka Mister Sandman? Wg. angielskiego tłumaczenia perk daje +50% DMG strzelając z silenced weapons. W polskiej wersji jest tłumaczeni +75%. Ja jest faktycznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pojawia sie w sanctuariuj dopoki nie bedziesz miec drogi handlowej z tym punktem. Zeby wyznaczyc punkt handlowy musisz miec perka 6 poziom charyzmy. Dlatego skladac musisz w 1 punkcie zawsze (az do)- w sanctuarium.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...