Skocz do zawartości
Xome

Jaką kartę graficzną kupić? CrossFire

Rekomendowane odpowiedzi

Witam planuję lekką modernizacje kompa:

 

Zastosowanie: Gry.

 

Procesor:              i5 2500k Chłodzenie BOX

Płyta główna:        Asus P8P67M

Zasilacz:               Chieftec 600W CFT-600-14C

Karta graficzna:    Gigabyte GTX560Ti SOC

 

Myślę nad zmianą karty graficznej tak do 1100zł max. Oczywiście jeśli niema wielkiego skoku wydajności wolałbym nie dopłacać. 

 

Myślałem o coś z pułki R9 270/270X. Cena mniej więcej 700zł więc źle nie jest. I tutaj mnie zastanawia: Czy z tym zasilaczem w przyszłości będę w stanie zrobić CrossFire?

 

Przede wszystkim stawiam na wydajność. 

 

Z góry dzięki za pomoc. 

Edytowane przez Xome

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze jego plyta nie wspiera sli. po drugie crossfire to shit. po trzecie sprzedaj ta karte co masz i kup minimum gtx 780 ewentualnie cos od ati np r290. jedynie taka zmiana ma sens i bedzie ona bardzo odczuwalna. przydaloby sie rowniez podkrecic procesor tak na 4.5ghz zeby nie ograniczal nowej karty. Wysyłane z mojego GT-S6500 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś zdecydowany na ten model, to mam Sapphire HD 7970 Vapor-X do sprzedania (te karty są identyczne), ale moja sztuka zamiast 950 MHz ma 1050 MHz na rdzeniu (OC fabryczne). Full box.

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...