Skocz do zawartości
Xome

Chłodzenie do i5 2500k 4,5Ghz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuje chłodznia do procesora i5 2500k tak aby nadawał się do OC 4,5Ghz. 

 

Obudowa Cooler Master CM 690

 

Budżet 200zł max czym mniej tym lepiej. 

 

Przy okazji jaką pastę polecacie? Mam na myśli w rozsądnej cenie i dobra. 

 

Z góry dzięki za pomoc

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gummi powiedział - Macho rev.A. Co do pasty, to jest sporo typów - MX2, MX4 (unikać MX3), Chillfactor3, IC Diamont 7, Gelid GC-Extreme... lub też kultowa AS5. :) Którąkolwiek nie wybierzesz, będziesz bardzo zadowolony.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odświeżyć temat, ponieważ mam podobne zapytanie. Procesor ten sam, ale inna obudowa: Gladius M40. Posiadam także pastę Zalman ZM-STG2. Pasta dobra, czy zmienić (nie używana od roku)? Co do chłodzenia, to zastanawiałem się nad kupnem SilentiumPC FORTIS HE1225 ale nie jest tak dobrze dostępny jak kiedyś.

 

Dziękuję za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w gre wchodzi używka to polecam Prolimatech Megahalems + wentylator 1200rpm (a najlepiej dwa:)

Mam taki zestaw na i7 2600k ustawionym na 4500Mhz i jest naprawdę super. Wentylatory w biosie ustawione tak, że na obroty wchodzą dopiero po przekroczeniu 60st. C, czyli prawie nigdy:). Najczęściej krecą się z prędkością 800-900rpm = cisza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...