Skocz do zawartości
Per Pan Jajeczko

Jaka podkładka do Gigabyte m8000X (Xtreme)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na święta dojdzie do mnie mysz gigabyte m8000X, i tu pytanie, jaką wybrać podkładkę za MAX 80zl, wykluczam razer Sphex, preferuje ~1500dpi, a czasami nawet okolice 3k dpi,

Zastaniawiałem się na Revoltec fightmat pro2 czy to dobry wybór, jeśli nie to czemu, i jaka będzie lepsza?

Edytowane przez Per Pan Jajeczko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myszka nawet nawet. Sensor "laser" więc najlepiej coś twardego (nie szmata) jak grasz 1500-3000dpi, ja osobiście gram na 400-600dpi i z tym samym sensorem mam mysz a gram na szmacianej SS NP+ ale mam też podkładkę SS 4HD i grając powyżej 1300dpi tylko używałbym SS 4HD albo 9HD albo czegoś innego producenta ale TWARDEGO a jeśli chciałbyś przejść na 400-600dpi (jak ja) to wybrałbym na twoim miejscu szmatę ale nie SS NP+ (mam wydoliłem 64zł i do SS sensei RAW przy 400-600dpi się nie nadaje!!! Precyzja lasera w porównaniu do TWARDEJ podkładki to niebo a ziemia...). Moje propozycje SS 4HD, 9HD (precyzja i poślizg MIAZGA?) i wszystko co TWARDE. W stanie nowym, tylko odpakowana SS 4HD mam do pozbycia.

Edytowane przez koniMax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, poczytałem i zastanawiam się nad razer golathius medium speed, dobry wybór?

A i taka uwaga, iż na 100% NIE chce steelseries.

Jeżeli gram na tych dpi od 1400 do 3000 to jestem higsensowcem??

Właściwie co jest powodem że szmacianki są słabe do laserów na wyższych dpi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...