Skocz do zawartości
siwy3551

Thermaltake SpinQ VT nada się do AM3+?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak szukasz nietypowego, głośnego relatywnie cichszego od boxa i o małej wydajności chłodzenia w którym nie zmienisz turbiny gdy ta padnie - bierz.

Mówiłem że jest przewartościowany a jedynymi argumentami jest to że mało zajmuje i wygląda?

Edytowane przez Orgiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównie wygląd mi się podoba.

 

 

A ma to sobie poradzić z:

fx 8350

Wyglądem go nie schłodzisz. Rozumiem gdyby kosztował 120pln - wtedy można byłoby się zastanowić. Za 200 - jak będziesz non stop na niego patrzeć i relaksuje Cię odgłos turbiny.

Wspomniałem że gdy rozleci się rotor to możesz go sobie używać jako przycisku do papierów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równie dobry wybór co platforma na AMD za ponad 1500zł.

O tym nie jest temat [; Jak ma kaprys to niech bierze. Mnie samemu obija się po łbie AMD przy następnym upgrade'dzie. Tzn. jak umrze mi jakościowo świetny P5Q DLX [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglądem go nie schłodzisz. Rozumiem gdyby kosztował 120pln - wtedy można byłoby się zastanowić. Za 200 - jak będziesz non stop na niego patrzeć i relaksuje Cię odgłos turbiny.

Wspomniałem że gdy rozleci się rotor to możesz go sobie używać jako przycisku do papierów?

do sedna. Na stronie producenta podane jest wyższe TDP niż to, które wytwarza mój FX owiany złą sławą. Jeśli ma się zepsuć to przecież jest gwarancja.

 

Równie dobry wybór co platforma AMD za ponad 1500zł.

W tej cenie można kupić i7 z całkiem niezłą płytą.

... Za płytę dałem 790 zł, a proca mam za 435 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do sedna. Na stronie producenta podane jest wyższe TDP niż to, które wytwarza mój FX owiany złą sławą. Jeśli ma się zepsuć to przecież jest gwarancja.

Tak tylko że to wyższe TDP jest wartością z którą poradzi sobie chłodzenie z wentylatorem na 100% non stop. A co do gwarancji - wierzę że zrealizują ją tylko w przypadku standardowej wieży wywalasz do pudełka zatarty wentylator i kupujesz jeden z 30 polecanych pod siebie. Albo nawet robisz push-pull.

 

... Za płytę dałem 790 zł, a proca mam za 435 zł

I to są Twoje pieniądze i preferencje.

 

Napisałem chyba już wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...