Skocz do zawartości
Kaeres

T-Mobile na kartę - ważność konta na rok

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zakupiłem w salonie T-Mobile kartę, starter za 5zł.

Zależało mi na tym abym miał kontakt z dzieckiem.

Poinformowano mnie w tym samym salonie o możliwości aktywacji ważności konta na rok wysyłając kod *100*816# za 5zł.

Kolejne opłaty będą wynosiły 3zł miesięcznie za odnawianie ważności konta.

Powiedziałem, że z byka spadli jeżeli mam u nich kupić tą kartę i miałem już wychodzić ale powstrzymany przez sprzedawcę pozostałem przy negocjacjach.

Pan wspomniał, że jest trick. Po prostu na następny dzień po włączeniu tej usługi mogę ją wyłączyć (*100*816*2#), a konto i tak będzie przedłużone.

Warunkiem będzie jedynie wykonanie jakieś aktywności na tej karcie (wykonanie połączenia bądź odebranie). Więc dałem się skusić. 5zł za kartę + 30zł doładowanie. Włączyłem usługę i na następny dzień wyłączyłem usługę wg. zaleceń sprzedawcy. Zdziwiłem się bo dostałem SMS potwierdzającego wyłączenie usługi z datą 14 dni ważności konta. WTF się pytam i jak to jest w rzeczywistości ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W rzeczywistości jest tak, że Play Fresh ma ważność konta na rok po doładowaniu nawet 5 zł już od długiego czasu, bez kombinacji, kodów, tricków i rozmów z "kąsultantę", który jest rozliczany z wyników sprzedaży, nie jakiejś mglistej satysfakcji klienta.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja o gruszkach a Wy o pietruszkach.

Dziękuję za chęć pomocy ale mi jej nie udzielacie.

Mam tez kartę z Play dla dzieciaka ale mam służbową komórkę z T-Mobile o chcemy mieć ze sobą darmowy kontakt więc skierowałem sie do salonu byłej Ery.

Czy ktoś moze jeszcze pomóc alebna temat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w czym pomóc? T-debil na kartę rżnie na wszystkim i jest to najmniej opłacalny prepaid ze wszystkich. Ważność konta jest przedłużana na zasadzie, że płacisz co miesiąc te 3zł i się nie da tego ominąć, albo co miesiąc doładowujesz kartę. Tyle w temacie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tez kartę z Play dla dzieciaka ale mam służbową komórkę z T-Mobile o chcemy mieć ze sobą darmowy kontakt więc skierowałem sie do salonu byłej Ery.

Czy ktoś moze jeszcze pomóc alebna temat ?

W Play na kartę płacisz raz na miesiąc 10 zł i możesz nawijać do oporu przez ten miesiąc, do tego po każdym doładowaniu masz ileś tam darmowych SMSów przez ileś tam dni, cennik i szczegóły wiszą na ich stronie. Normalna stawka to 29 groszy za minetę i 9 za SMSa. Nie jest to "darmowa" służbowa komórka wprawdzie, ale nikomu nie będzie się trzeba ewentualnie tłumaczyć.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kaeres, zapoznaj sie dokladnie ze strona t-mobile: http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/oferta/na-karte/taryfy/rok-waznosci

Wyglada na to, ze sa dwie oferty (zalezne od posiadanej taryfy), ktorych warunki sie roznia:

- "ROK ważności konta po każdej rozmowie" dla Użytkowników T-Mobile na kartę

- "Rok ważności konta" dla Użytkowników T-Mobile na kartę korzystających z taryfy Frii

Wydaje sie, ze "trik" sprzedawcy mozna wykorzystac w przypadku pierwszej oferty. A ze dostales SMSa z info o 14 dniach waznosci konta, to pewnie posiadasz taryfe Frii i obowiazuja Cie inne zasady.

 

Przeanalizuj sobie regulaminy (nie sa dlugie) i wszystko bedziesz mial jak na tacy. Poza tym poroniona oferta, zeby placic 3 zl/mc za utrzymanie konta przy zyciu... Ale jezeli dzieciak ma nie dzwonic, tylko odbierac, a Ty masz mimo wszystko bezplatne polaczenia, to i tak moze Ci sie to oplacac.

 

Swego czasu mamuska chciala jakiegos prepaida, gdzie nie musialaby placic tylko dlatego, zeby miec aktywne konto. Zakupilem Jej karte Play z niepamietam juz jaka taryfa, ale dostala co chciala - doladowywala faktycznie wtedy, gdy miala taka potrzebe, a numer byl aktywny. A ze ja tez mialem Play, to tym bardziej wybor byl prosty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Play minuta kosztuje mnie 0,60 zł - coś w tych okolicach.

Do T-Mobile zrobiłem sobie, że płacę 1gr - dlatego, że sam jestem w T-Mobile i dlatego tak cisnę z tą nieszczęsną kartą T-Mobile.

A karta jest  najprawdopodobniej Frii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

WTF się pytam i jak to jest w rzeczywistości ?

 

Tak było w taryfie HOT ... obecnie już nie ma takiej opcji (taryfa Frii). Zrobiłem (w taryfie Frii) tak jak Ty i tylko straciłem kasę.

 

W ogóle to T-Mobile rżnie ludzi jak się patrzy (miałem mieć wymianę karty za darmo ... zapłaciłem 30zł, miałem mieć taryfę HOT, by płacić te 5zł rocznie ... dostałem taryfę Frii, gdzie zdzierają co miesiąc 3zł)

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...