Skocz do zawartości
PanikaGamingPro

Problem z Karta Graficzna (reset komp)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ostatnio zakupilem karte graficzna GeForce GTS450 Palit 1 gb 1024 mb DDR5 . I problem jest taki ,ze gdy gram w gre np. League Of Legend to mi sie komputer resetuje po kilku minutach . Pierwsza moja proba byla na zasilaczu 420W - Komputer sie resetowal podczas gry . Nastepnie kupilem zasilacz 500 . I jest ten sam problem - komputer podczas gry sie resetuje  . Gdy wkladam normalnie moja stara karte HD 6570 komputer dziala normalnie i podczas gry nie restartuje sie komputer . O co chodzi ? I jak rozwikłac ten problem . . .  Podobno nie tylko ja mialem taki problem z komputerem . Juz nie wiem czy kupowac jeszcze mocniejszy zasilacz . Prosze o pomoc

 

AMD Athlon 2x 260

8 gb ram 1333

500W

1 TB

M5a78l-lx v2

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www54.zippyshare.com/v/80317144/file.html < ---- LOGI (wlaczona gra Assasin Cread 4 Wysokie Detal)

W sumie gdy podlaczam karte graficzna HD6570 wszystko działa dobrze , moge grac , komputer sie nie resetuje itp . (500W teraz lecz tak samo bylo na tym 420W) . Ale kiedy wkladam  GTS450 a nastepnie odpalam gre to po kilku minutach reset (High detal League of Legend)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...