Skocz do zawartości
AvangardPL

Częste bluu screeny po podkreceniu.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Na pierwszym kroku mówie ze nie mam markowego zasilacza.. 
A wiec w czym lezy problem.. 
Po podkreceniu mojego Intel Core 2 duo E4600 2,4 Ghz na 3,0Ghz wyskakuje blue screen.
Napiecie mam aktualnie 1,35V ale nie robi roznicy czy zmienie na 1,38V czy na 1,30V czy tez obnize taktowanie procesora to i tak bedzie blue screen.. czasami ładuje sie system i wyłaczy sie ekran i zrobi restart..
Z Ramem nic nie grzebałem ale chyba jest to przez karte graficzna bo po właczeniu komputera pokazuje sie komunikat ze ,,Nie dostaje wystarczajacego napiecia''.
Co jest nie tak ? 
Nawet jak ustawie na 2,80Ghz i napiecie 1,35V to i tak mi po chwili wyskakuje;c 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten NIE markowy zasilacz jedzie juz 6 rok bez zadnych zarzutów.

Rozumiem, że ten temat jest hołdem dla uczczenia 6 lat bezproblemowej pracy tego zasilacza?

Jaka to karta się drze, że nie dostaje odpowiedniego zasilania?

 

Z Ramem nic nie grzebałem ale chyba jest to przez karte graficzna bo po właczeniu komputera pokazuje sie komunikat ze ,,Nie dostaje wystarczajacego napiecia''.

Bez OC też są BSOD?

Nie się robić oc na tej platformie bez grzebania przy pamięciach, kręcisz szyną i pamięci idą w górę (poza wyjątkiem płyt na chipsecie nVidii).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...