Skocz do zawartości
acmilaneo

[3000zł] Laptop dla kobiety do pakietu biurowego i internetu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję laptopa dla kobiety. Wyłącznie do internetu, pisania dokumentów, słuchania muzyki czy rzadkiego obejrzenia filmu, żadnych gier czy zasobożernych programów. Moim zdaniem w aspekcie wydajności takie wymagania spełniały laptopy sprzed 10 lat, więc chciałbym się skupić na pozostałych kwestiach jak solidność, kultura pracy czy "ładność". Będzie on raczej komputerem "stacjonarnym", czyli kwestie baterii czy wagi są drugorzędne. Wymagania:
- ok 15-16 cali, dobrej jakości ekran, wolałbym proporcje 16:10 i matową matrycę, ale nie jest to kluczowe i nie wiem jak dostępne
- solidność wykonania
- spory dysk twardy, w sensie 500gb wystarczy, ale połączenia coś w stylu ssd + 1000gb byłoby mile widziane
- cicha praca
- usb 3.0
- podświetlana klawiatura mile widziana
- ładny, wiem, że to bardzo nieostre kryterium, ale jednak klasyczne czarne biznesowe laptopy odpadają
- milo by było jakby miał dobre głośniki i/lub kartę muzyczną

- dobry mikrofon do skype

Kwestia ceny jest płynna, jak będzie dobry laptop za 2000zł, a wyższe modele będą miały taką samą budowę tylko szybsze podzespoły to raczej kupię najprostszą opcję. Z drugiej strony jak będzie coś super ekstra za 4000zł to też mogę rozważyć.
Z góry dzięki za wszelkie rady!
pozdrawiam
Adam

Edytowane przez acmilaneo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje kupić lenovo T60p za 800zł idealnie nadaję się do internetu i do biura a przy okazji się nie zniszczy... Nie rozumiem kto kupuję laptopa za 4000 PLN żeby pisać w wordzie albo siedzieć w internecie... Raczej komputer za 4 tysiące nadaje się dla grafików niż kogoś kto będzie korzystał tylko z internetu. Ale bogatemu wszystko wolno :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie niby napisałem, że muszę wydać 4tyś?

Nie wiem czy Twoją propozycję mam brać na serio czy sobie posty nabijasz, ale odpowiadając rzeczowo to odpada z powodu braku usb3.0.

Nie nabijam postów,moim zdaniem poprostu do internetu laptop za 3-4 tysiące się nie opłaca kupować. Co do USB ty myślę że w nowych modelach za 1,5 tysiące spokojnie znajdziesz wszystko co byś chciał :) To nie to co kiedyś gdy trzeba było wydawać 5 tysięcy na komputer żeby wogole film oglądać :) Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...