Skocz do zawartości
kluczos

zawieszający się laptop

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem z moim laptopem od jakiegoś czasu i nie wiem gdzie go boli... Chodzi o to, że np. jak mam załączonego samego utorrenta z aktywnym ściąganiem i nic więcej na nim nie jest robione, potrafi się zawiesić po 5 minutach. Czasami się zdarza przy przeglądaniu stron, głównie przy filmach z youtube, że też potrafi się zawiesić.

 

Postawiłem na nowo system win 7 x64 ściągnąłęm wszystkie aktualizacje systemu oraz najnowsze sterowniki i problem nie ustąpił. Zrobiłem test prime95 załączony przez 30minut nie zwiesił systemu. HDtune nie wykrył żadnych badblocków a w zakładce health nie było żadnych problemów. nie wiem w czym jeszcze może tkwić problem..

 

Mam lapka Asus M51Va Intel C2D P8600 2,4GHz, grafika 3650 mobilityHD, 4gb ram ddr2.

 

Za pomoc z góry dzięki Dołączona grafika

 

zapomniałbym dodać, przy zwieszaniu nie pojawia się BSOD, a w podglądzie zdarzeń nie pojawia się żaden błąd poza tym że "system został nieoczekiwanie zamknięty"

Edytowane przez kluczos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste pytanie Czyściłeś go kiedyś? Pewnie jest cały zarośniety kurzem temperatura skacze i płyta zaiwesza komputer żeby go uratować przed spaleniem, przedmuchaj kompresorem albo rozkręć wyczyść, nasmaruj wentylatory wymień paste termoprzewodzącą i powinno działać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...