Skocz do zawartości
kubolin

Asrock h61m-s. Nie wykrywa grafiki w cpu.Padła?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam następujący problem mój komputer odmówił mi dziś posłuszeństwa. Mianowicie nie uruchomił się, wentylator na cpu kręci, dysk startuje.

Speaker wydaje 5 dźwięków co oznacza wg. asrocka że nie wykrywa grafiki, z tym że grafika jest zintegrowana z cpu.

Parametry komputera:

Mobo: asrock H61m-s

Cpu: Celeron g530

Ram: 2x2 elixir

Psu: Modecom feel 3

Hdd Seagate 12. 500GB

 

Podmieniłem zasilacz bo myślałem że on może być winowajcą jednak na delcie(350w modelu nie pamiętam), także nie działa.

Próbowałem uruchomić bez ramu, płyta wykryła jego brak 3 piskami. Próbowałem resetować bios też nie pomogło. Następnie uruchomić z 1 kostką ramu, co także nie przyniosło efektu.

Brak mi już pomysłów co mogę jeszcze zrobić. Na myśl przychodzi mi że padło albo mobo albo cpu, lub i to i to poszło.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie nie mam żadnej w domu. Spróbuję od kogoś pożyczyć.

Edit:

Wrzuciłem 8800gt i nadal to samo. Wydaje mi się  że winna jest płyta główna, jednak nie mam żadnej na zamianę aby to potwierdzić.

Edytowane przez kubolin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...