Skocz do zawartości
Troyan

Karta graficzna w przedziale do 800 zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuje bardzo dobrej karty graficznej w przedziale cenowym do 800 zł. (około) a oto mój sprzęt :

 

Intel Core 2 Quad CPU Q8200 @ 2.33GHz

 

RAM : 4 GB DDR2 

 

płyta główna: http://www.gigabyte.pl/products/page/mb/ga-g31m-s2l/

 

zasilacz : OCZ ZS 650W SLI 135mm

 
Komputer już parę lat ma i zastanawiam  się jak będzie współgrać z nową kartą graficzną. Najbardziej przekonuje mnie o ta : 

 

http://www.agito.pl/karta-graficzna-msi-radeon-r9-270x-oc-twin-frozr-iv-gaming-2gb-ddr5-pci-e-box-84-891647.html

 

Zwracam się do was z prośbą o pomoc w wybraniu karty. Co powiecie o tej powyżej ?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 800zł dobry wybór.

Niestety wydajność będzie niewiele wyższa niż na połowę tańszym HD7770. Ograniczał będzie ją słaby procesor. 

Jeśli w niedalekiej przyszłości masz zamiar wymienić mobo + cpu to 270x jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam 9600 GT 512 MB , z takim sprzętem działa mi  Black Flag ( co prawda na najmniejszych ale około 20-30 fps )  Dlatego jeszcze raz zapytam czy naprawdę nie mam co myśleć o kartach w tym przedziale ? Aż tak słaby ten procesor ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W komentarzach na portalu Caleb wspominał, że robi się test porównujący stare czterordzeniowce do współczesnych procesorów. Możesz poczekać aż go skończą, choć nie wiem kiedy to będzie i samemu porównać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...