Skocz do zawartości
Marcins94

Wybór myszki do gier

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli masz podkładkę tzw szmaciankę to zdecydowanie lepszy będzie sensor optyczny. Za modele Logitecha z dopiskiem s musisz nieco dopłacić niż bez.Poszukaj w sklepach czy Allegro myszki G400 lub Thermalthake Saphira  http://www.morele.net/thermaltake-tt-esports-saphira-rubber-mo-sph008dt-480185/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na twoje typy szukasz większego profilowanego gryzonia więc sprawdź jeszcze Steelseries Rival który wyszedł nie dawno i mieści się akurat w budżecie. Bawiłem się nim na PGA i DA 3.5g (za grosze co prawda) od razu sprzedałem jak miałem okazję kupić Rivala Dołączona grafika

 

EDIT: Skoro rozważasz dołożenie spójrz jeszcze na Roccat Kone XTD i Zowie EC

Edytowane przez gray_mantis
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten rival jest bardzo ciekawy no i tanszy od deathaddera o te kilkadziesiat złotych. Skoro masz doświadczenie z obydwoma myszkami, to jak ma się jakość/rozmiar/kształt/wygoda użytkowania Rivala do DA?

Edytowane przez Marcins94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razera i zowie odpuść sobie myszki, sensor tylko optyczny do FPS chyba że walduś amator jesteś to czy laser czy optyk nie pomoże w łapaniu fragów. Podkładka najlepiej szmaciak+optyk.

Rival nie jest złym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...