Skocz do zawartości
mloncur

Problem z wyborem :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, za niedługo przedłużam umowę, a że lubię podrażnić się  z operatorem, zaproponował mi on kilka telefonów na których kompletnie się nie znam :P 

 

 

 

Moje pytanie dotyczy tego, który z podanych przez konsultanta będzie najlepszą opcją. 

Proponowane telefony to:

-LG Swift L5

-Sony ST26i Xperia J- odnowiony(i moje pytanie czym on różni się od "nie odnowionego" :D)

-Samsun Galaxy Trend

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jakimś maniakiem telefonicznym nie jestem :P jak dają za sensowną cenę to biorę:P ale chyba najsensowniejszym wyborem będzie Xperia J, według porównania na stornie operatora, ma on jako jedyny z w/w telefonów dostęp do chmury, w porównaniu do Trenda traci trochę na RAM'ie ale do tej pory siedziałem na X8 więc mylę, że i tak będę zadowolony :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowałem się na opcję bez telefonu :D i teraz moj pytanie jaki byście polecili telefon do ~650 zł

 

wymagania to raczej jak u typowego użytkownika, trochę internetu, raz na czas (jak wykład nudny) to jakaś gra, chciałbym by wszystko płynnie chodziło. Najlepiej jakby był na androidzie ale jakby się znalazło coś godnego uwagi na WP to nie pogardzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ww. to albo S2 albo LG 4X .

 

Dorzucił bym też Sony Xperia L - można ją dostać już za 600 zł . 

 

Sensowne CPU i GPU ( 2 rdzenie Krait 28 nm @1 Ghz i Adreno 305 ) , dużo pamięci wbudowanej choć nie tyle co w S2 i 4X HD .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...