Skocz do zawartości
dnaxcore

Problem z słuchawkami pod USB/win7

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

Jakiś czas temu zakupiłem słuchawki Natec Genesis HX77, wszystko fajnie śmigało, słuchawki bardzo przyjemne etc. Po jakichś 2tyg. wymieniłem sprzęt na nowy, postawiłem nowy system ( poprzednio win7 ult 32bit, teraz win7 ult 64bit) i przy próbie podłączenia słuchawek ( zaznaczam, że są to słuchawki pod USB - domniemam, że z jakąś wbudowaną kartą dźwiękową ) system zaczyna wykrywać nowe urządzenie USB po czym wyskakuje błąd, że urządzenie USB nie działa poprawnie i instalacja zostaje anulowana. W skrócie system w ogóle nie chce wykryć tych słuchawek, sprawdzałem wszystkie wejścia USB, zarówno panel przedni jak i tylni, do tego inne urządzenia USB działają na tych portach bez zarzutów. Słuchawki również sprawdzałem na innym sprzęcie - działają!

 

Czyli wychodzi na to, że to jakiś problem software'owy - zresztą robiąc mały resarch w necie, zauważyłem, że nie ja jeden mam problemy z słuchawkami USB pod win7, natomiast żadnego rozwiązania tego problemu nie udało mi się znaleźć...

 

Dlatego też piszę tutaj z nadzieją, że ktoś może ogarnął już kiedyś ten temat i wie o co się rozchodzi? Chciałbym móc w końcu wyciągnąć słuchawki z szafki i zacząć z nich korzystać, także byłbym wdzięczny za wszelką możliwą pomoc.

 

Nie wiem czy to ma znaczenie ale dodam, że moja płyta główna to - Gigabyte GA-B85M-D3H

 

Dzięki!

Edytowane przez dnaxcore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...