Skocz do zawartości
lechoo

Athlon XP 1800+ BOX (AMD)

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj kupiłem takiego antka do kompa koleżanki i zaskoczyło mnie opakowanie - procek i solidny wiatraczek (z logo AMD) zapakowane są w sztywne plastikowe pudełko zgrzane na brzegach. W środku znajduje się instrukcja i znaczek holograficzny autentyczności produktu. Kolega w sklepie mówił mi, że są to procesory boxowane oryginalnie przez AMD. Spotkaliście się z takim BOX-em? Ja pierwszy raz widziałem coś takiego. Procek który kupiłem jest z serii DLT3C, data 0313.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, takiego kwasu to bym się nie spodziewał... Wczoraj nie miałem czasu poskładać tego kompa, dzisiaj wyciągam nowiutki procek z tego pięknego pudełeczka i co się okazuje? Procesor ma jedną nogę przekrzywioną o kąt prosty! Trochę mnie to wkurzyło, chodziaż z wyprostowaniem tej nogi poradziłem sobie bez problemów. Przez takie (dla niektórych drobne) wpadki moja niechęć do AMD tylko się pogłębia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, takiego kwasu to bym się nie spodziewał... Wczoraj nie miałem czasu poskładać tego kompa, dzisiaj wyciągam nowiutki procek z tego pięknego pudełeczka i co się okazuje? Procesor ma jedną nogę przekrzywioną o kąt prosty! Trochę mnie to wkurzyło, chodziaż z wyprostowaniem tej nogi poradziłem sobie bez problemów. Przez takie (dla niektórych drobne) wpadki moja niechęć do AMD tylko się pogłębia :(

Dlatego wszyscy kupuja OEMY :D sprawdzasz na miejscu wszystko i git :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak sie kreci procek kolezanki ?? :)

Witam,

Ponieważ zestaw miał być w miarę tani kupiłem płytę Asrock-a K7S8A(sis746fx), niestety nie posiada ona regulacji mnożnika i napięcia. Maksymalnie z tego procka na tej płycie wycisnąłem około 2GHz (fsb 174MHz), mnożnik bez zmian czyli 11,5. Ostatecznie ustawiłem szynę 166MHz (1,9GHz) aby było stabilnie. Procek jest z serii JIUHB0313 DLT3C. Dzisiaj zawożę tego kompa koleżance, więc dalszych testów już nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...