Skocz do zawartości
Dziewica

Gry do ktorych zawsze wracam

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio ponownie powrocilem do Diablo . Jest to jedna z niewielu gier (Blood , MDK , Mortal Kombat , Duke Nukem i kilka innych) w ktore granie zawsze sprawia mi przyjemnosc .

Jakie pozycje klasyczne preferuje reszta forumowiczow ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System Shock 2 (1 nie moge za nic odpalić na XP :( ), Deus Ex, Quake 2, Final Fantasy VI, VII, VIII, IX, Shogo, AVP, AVP 2, Duke Nukem 3D, Unreal, Independence War 2: Edge of chaos i pewnie by sie jeszcze pare znalazło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Command & Conquer Gold oraz Red Alert 1 i 2... KLASYKA STRATEGII!

Przypomnialo mi sie o 2 czesciach Abe'a

Abe's Oddysee i Abe's Exodus.

dokladnie :D, znasz sie na rzeczy, ja bym dorzucil jeszcze tbierian sun (moja ulubiona ze wszystkich gier z serii cnc:)), a tak pozatym to iss 98 na ps (najlepsza gra w noge w jaka kiedykolwiek gralem), mgs 1, resident evil 1,2,3, crash bandicoot :), quake 2, oraz sporo innych gierek z konsol i pceta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:!: Command & Conquer Gold :!: oraz Red Alert 1 i 2... KLASYKA STRATEGII!

Masz morze C$C G ??? albo wiesz skąd morzna to zassać? a tak wogule to ile to zajmuje?

Bo pamiętam kiedyś w to bardzo dużo grałem na PSX i mi sie podobało i bym sobie pograł znowu : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baldur's Gate 1&2

Duke Nukem 3D

Quake 1

Half-Life

i

PLANESCAPE TOURMENT - uwazan ja za najlepsza gre rpg jaka wyszla na pc. przy niej klimat jakiegos tam neverwintera to sie moze schowac. jedynie baldury jej doruwnuja troche. przeszedlem ja chyba z 6 razy i dalej mi sie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...