Skocz do zawartości
LuKe

Różnica w podłączeniu monitora DVI a HDMI, DP?

Rekomendowane odpowiedzi

buhehehehehehehkto pyta nie bladzi...co do tych hzw TV jakos sa motiony co przeksztalcaja sztucznie z 30 klatek na super plynnosc......

W telewizorach, sam sobie odpowiedziałeś. Jedyne prawdziwe 120Hz masz w monitorach. 244, 400 czy 10^28 Hz to pic na wodę, sztuczki elektroniczne wkomponowane w ładną marketingową ściemę :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W telewizorach, sam sobie odpowiedziałeś. Jedyne prawdziwe 120Hz masz w monitorach. 244, 400 czy 10^28 Hz to pic na wodę, sztuczki elektroniczne wkomponowane w ładną marketingową ściemę Dołączona grafika

 

 

sciema, nie sciema ale plynnosc obrazu jest.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oszukane pływanie obrazu, nie płynność. Na telewizorach Sony serii W9 jest taka opcja zwiększająca płynność, i powiem Ci, że wygląda to gorzej niż jakbym miał oglądać film w 30fps. Co innego 60fps w trybie Płynności. Ale 30, czyli tyle ile ma każdy prawie film wygląda przynajmniej dla mnie dość sztucznie :-) ale co ja się będę rozpisywał skoro i tak Ty wolisz kupić i sprawdzić wszystko samemu. Powodzenia w zakupach ;-)

Edytowane przez pszywszymor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla ciebie moze byc gorzej dla innych lepiej

 

o gustach sie nie dyskutuje.....

 

 

ja sobie w filmach robie ta "sztucznosc plynnosci" programem SPLASH PRO lub SmoothVideo Project i wyglada o wiele wiele lepiej niz zwykle "klatkowanie"......

Edytowane przez LuKe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O gustach się nie dyskutuje. A jeżeli Ty jesteś ograniczony tylko i wyłącznie do własnej opinii to po co zawracasz gitarę forumowiczom? Skoro finalnie i tak powiesz, że wszystko co mówimy to wymysły, i że twoja początkowa koncepcja jest najwłaściwsza? ;-) daj na luz i daj sobie czasem coś powiedzieć albo kup i nie pytaj o zdanie innych skoro i tak nie ma ono wpłynąć na twoje decyzje.

Edytowane przez pszywszymor
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i czego sie pienisz, forum jest do zapytania,

 

a jak juz wczesniej napisalem co ja z tym zrobie moja sprawa, moze komus innemu przyda sie to info...

 

 

kabelek zamowiony, przyjdzie....... napisze swoja wlasna przetestowana opinie, moge? moge wiec o co kaman.....

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i czego sie pienisz, forum jest do zapytania,

No i dostałeś odpowiedź już wiele postów temu. I nie od jednej osoby, a od wielu.

Masz swoją teorię i potrzebujesz ją potwierdzić, a nie dostać odpowiedź.

Sprawdź kabelek i podziel się swoimi spostrzeżeniami.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dostałeś odpowiedź już wiele postów temu. I nie od jednej osoby, a od wielu.

Masz swoją teorię i potrzebujesz ją potwierdzić, a nie dostać odpowiedź.

Sprawdź kabelek i podziel się swoimi spostrzeżeniami.

 

no i o to chodzi , hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...tego obrazka w kolorach nie widze

https://dl.dropboxusercontent.com/u/32594860/rose.jpg

Hahaha no to dowaliłeś do pieca xD Sprawdź na DP, może będą kolory :D

 

Przez cały temat tłumaczymy Ci że nie zobaczysz różnicy ale jak grochem o ściane. Powodzenia w testowaniu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne kolory to on ma... wtyczek od kabla... Dołączona grafika

 

EDIT - czy jest gdzieś lista wszystkich opisów reputacji? Jestem ciekaw, jakie są dla -250 i -500, a nie chce mi się czekać na to, aż LuKe do nich dozbiera.

Edytowane przez Dammeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...