Skocz do zawartości
Vaupe

Komputer 1500-2000zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
 
Zwracam się do Was z prośbą o złożenie dla mnie jakiegoś komputera, który głównie będzie służył mi do szybkiego przeglądania internetu, słuchania muzyki itp. w podstawowych rzeczach + jakieś stare gry do produkowane do 2000r.
Kwota jaką dysponuje to 1500-2000zł. 
Obecnie mam laptopa Acer Aspire 7551G, jednak jakoś niezbyt jestem zadowolony z jego mocy i prędkości. Myślę, że w tym budżecie znajdzie się coś znacznie lepszego.
Interesuje mnie tylko jednostka PC, bez systemu operacyjnego, bez monitora, myszki itp. Na komputerze będzie zainstalowany system Windows 7. Będzie tylko czysty Windows + maksymalnie 10GB danych, także myślałem nad dyskiem 64GB SSD. Dodam jeszcze, że obudowa komputera nie odgrywa dla mnie wielkiego znaczenia, więc może być jakaś z niskiej pułki. Nie potrzebuje również panelu usb itp. z przodu obudowy. Powinna to być zwykła, prymitywna kasta..
 
Czekam na propozycję. Dziękuję!
 
Pozdrawiam,
Mateusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intel Core i3-4130

MSI B85M-G43

4GB ddr3

Plextor M5S 128GB (PX-128M5S)

Zalman T4

Fortron 450-60EGN90+ (80+ gold)

~1450zł;

Cichy, nad-wydajny (w zasadzie Pentium by podołał, ale budżet pozwala więc...) komplet;
Kompaktowa obudowa, energo-oszczędny zasilacz;
128GB SSD z zapasem;
I nie widzę sensu do tych zastosowań brać coś mocniejszego;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...