Skocz do zawartości
Moorzyn

Problem ze sterownikami geforce

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zamontowałem ostatnio geforce 9800gx2 do mojego kompa. Poprzedni był radeon. Chciałem zainstalować nowe sterowniki, więc usunąłem CCC i te od radka, wyczyściłem drver swepperem, zainstalowałem te od nvidii i [gluteus maximus]. Przy restarcie kompa na tle ładowania Windowsa przycina się i resetuje. Później pyta się czy włączyć tryb awaryjny, jezeli nie wybierze się to znów restart na ładowaniu windy, a jeśli się włączy awaryjny to można przywrócić system do punktu przywracania i działa. Przeinstalowałem windowsa nie idzie. Używałem różnych wersji sterowników z różnych lat i te ostatnie w ogóle nie działają, a te stare niby się instalują ale i tak nie działają ( brak płynności w przesuwaniu okien itp).

Może to ważne, ostatnio nie widzi 250mb ramu (z 3gb).

 

 Razem z kartą graficzną wymieniałem zasilacz na Chieftec CFT-560-A12S. Ktoś ma jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Na pewno nie jest to wina zasilacza. Pod zasilaczem kolegi to samo. Nie mogłem jednak podpiąc karty pod jego płytę główną.

 

Rozwój sytuacji :). Wszystko działa, tylko że na sterowniku 185.85, a przy próbie instalacji najnowszego dzieje się jak wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...