Skocz do zawartości
ath

Might & Magic: Duel of Champions

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

 


Might & Magic: Duel of Champions to debiut popularnej marki w gatunku sieciowych gier karcianych. Za sprawą Ubisoft Quebec gracze z całego świata mogą toczyć pojedynki wykorzystując armie i postaci znane z uniwersum Mocy i Magii.

Trzonem rozgrywki są sieciowe konfrontacje z innymi graczami. Podczas starć korzystamy z wcześniej przygotowanych przez siebie talii kart (składających się z od 50 do 200 kart), dzięki którym możemy wprowadzać do gry swoje wojska czy też rzucać różnego rodzaju zaklęcia. Na czele armii gracza stoi heros, reprezentowany przez odpowiadającą mu kartę, od którego zależy jakie jednostki i czary będzie można umieścić w swojej talii. Bitwy odbywają się na składającej się z 16 pól planszy, na której gracze zagrywają swoje karty. Celem każdego starcia jest pozbawienie bohatera przeciwnika wszystkich punktów życia.

Wraz z wygranymi potyczkami zdobywa się punkty doświadczenia, a także walutę, którą można wykorzystać do zakupu nowych kart w dostępnym w grze sklepie.

Produkcja ta umożliwia graczom potyczki cross-platformowe (tj. pecetowcy mogą bezproblemowo stawić czoła posiadaczom iPadów i vice versa). Duży nacisk położono również na aspekty społecznościowe. Swymi osiągnięciami można dzielić się z innymi korzystając z serwisów takich jak Facebook czy Twitter.

Gra prezentuje się bardzo dobrze jeżeli chodzi o stronę audiowizualną. Karty okraszone są ciekawymi grafikami z bogatego uniwersum Mocy i Magii, natomiast muzyka przygrywająca podczas potyczek doskonale pasuje do rozgrywki, przywodząc na myśl starcia potężnych armii.

 

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=18673

 

Do pobrania ze steam -> http://store.steampowered.com/app/256410/

Albo tradycyjnym launcherem -> http://www.duelofchampions.com/pl/index.aspx

 

Polecam kanał yt tego gościa, sporo tutoriali itp.

 

---

 

Ogólnie gierka imo lepsza od blizzardowego HS, ale to oczywiście moje zdanie, polecam spróbować. Jest sporo promo kodów, które dodają darmowe złoto i pieczęci (waluta), jak będzie ktoś zainteresowanie to mogę odszukać to info w czeluściach internetu. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co mnie przyciągnęło do Hearthstone to fenomenalny klimat. Patrząc na Duel of Champions nawet nie mam ochoty tego ściągać. Ale wierzę na słowo, że DoC jest lepszą grą od bądź co bądź słabego HS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie HS jest jak ostatnie twory blizza, w d3 odpadłem bardzo szybko a nowych expansionów do WoW też nie sprawdzam.. także polecam chociaż spróbować i porównać. ;>

 

---

 

Po 1 odpalamy kodzik startowy z bonusami ze strony http://eu.alienwarearena.com/giveaways/might-magic-duel-of-champions-starter-box , konto musi być nowe i mieć mniej niż 6h.

 

Później zbiór kodów, które pojawiały się z różnych okazji, część mogła być czasowa.

 

Wszystkie kody wklepujemy z poziomu gry -> sklep -> zrealizuj kod.

 

A3D-WER-Q8E-DF2-E4J (3 Premium Booster packs (zawiera po 12 kart), 10 000 gold)
M3R1-XMAS-2YOU-FROM-D3VS (alternatywna karta obozowisko)
TH4NK5FBF4N5 (jedno doładowanie do Golda, które działa w pięciu grach)
5ORRY54TURD4Y (dodaje 100 pieczęci i pakiet)
WE-ARE-NO-TROLLS (1 pakiet)

RAID-7TAR-TAYT-APEK-HQKK
RAID-HJTF-HFNL-7CAC-4XYH
RAID-YWPN-AFJA-4PTH-4QRR
RAID-QTRW-7XFW-C7AM-XPNY

DUEL-AVEC-O-GAMING

THANK5-4-THE-F4CEBOOK-LUV
D4nke-fur-4lle
MMDOC-H4S-THE-B3ST-FANS
HAPPY-BIRTHDAY-DOC

 

---

 

Jak znajdę coś więcej to wrzucę. ;>

 

Po pierwsze przechodzimy wszystkie samouczki, kampanie, zbieramy złotko, pieczęcie i później zastanawiamy się nad ewentualnymi zakupami jeśli chodzi o dodatkowe karty. Jaką talię wybrać to kwestia indywidualna, ja poszedłem w necro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...