Skocz do zawartości
$kubi

Modernizacja s.775

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Sprzęt jak w podpisie, chciałbym zmodyfikować tzn. wymienić procesor i grafikę. Q6600 czy jakiś inny Quad? I jaka do tego grafika? Nie gram w najbardziej z wymagających gier - CS 1.6 , Team Fortress 2 , Najnowsze Fify...

 

Pomóżcie w wyborze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydac chciałbym jak najmniej - Q6600 da się kupić za 200zł.

Co do grafiki do tego konfigu to nie wiem co powinienem wybrać by wykorzystać w 100% jej potencjał

 

EDIT:

 

Grafika którą mam chyba pada... podczas grania potrafi mi wylaczyc gre i przejsc do pulpitu, albo wywalic bluescreena, a na TF2 2x dzialy sie rozne dziwne rzeczy na ekranie.

Zrobilem format, probowalem roznych sterownikow i dalej problem sie pojawia.

Juz sam niewiem czego to wina - moze poradzicie jak to sprawdzic? 

Edytowane przez $kubi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj budżet.

 

Jeżeli budżet jest cienki to Q9300 (tak do 220zł max) + GTX 650 Ti Boost .

 

http://www.zadowolenie.pl/karty-graficzne/palit-geforce-cuda-gtx650ti-boost-1gb-ddr5-pci-e-192bit-2dv-hd-dp-box,id-10221

 

 

Możesz też polować na lepszego i3-3220, da się wyrwać za 300zł, ale wtedy dochodzi dokupienie płyty głównej za 200zł i cała operacja staje się jakieś 2x droższa, za twoją obecną płytę kokosów nie dostaniesz.

 

http://www.anandtech.com/bench/product/677?vs=75

Edytowane przez humanoidal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Q6600 czy Q9300 to jest pierwsze pytanie. 

 

Odnośnie grafiki - taka, którą wykorzystam w 100% i nie będzie się marnowała przy tym sprzęcie... 

 

Edit: Przed chwilą znów mi wywaliło TF2 do pulpitu - sam niewiem co to moze byc...

 

Dodam, że monitor obsługuje 1680x1050 max.

Edytowane przez $kubi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra Dołączona grafika

 

 

Wysłałem Ci linka do najkorzystniejszej oferty, to co znalazłeś jest o wiele słabsze.

 

 

Q9300 http://allegro.pl/core-2-quad-q9300-lga-775-4x2-5ghz-6mb-oc-jak-i7-i3803376684.html

 

Są aukcje, więc pewnie wyrwiesz nawet taniej.

Edytowane przez humanoidal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie brałbym, nigdy nie wiadomo w jakich warunkach chodził i jak bardzo zamęczony. Wolałbym dorzucić troszkę do nowszego Q9x00 :) 

A grafikę zmieniłbym na GTX 650Ti Boost jak fundusze pozwalają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...