Skocz do zawartości
exelord

Komputer do 4000zł - Video Editing

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym kupić komputer do 4000 zł. Ma on służyć głównie do edytowanie filmów w programach typu Adobe After Effects, czasami będzie używany do photoshopa, blendera i 3DSmaxa. Nie wymagam od niego cudów. Po prostu chcę aby to wszystko działało płynnie, a w szczególności edycja filmów FullHD. Co do gier to naprawdę nie jest to żaden priorytet, równie dobrze mogłoby ich nie być.

 

Przygotowałem tutaj swoją wstępną listę. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś to przeanalizował.

 

//Dodam, że przesiadam się z C2D T5750 i integry GMA965 Dołączona grafika

http://www.morele.net/inventory/info/NQSGri/

Tak nawiasem mówiąc, musi być zgodny z HCL pod OSX 10.9.

Tutaj link do przykładowych HCL:

http://wiki.osx86project.org/wiki/index.php/HCL_10.9.0

Żeby rozwiać wasze pytania dotyczące OSX- nie będzie to hackintosh. Niektóre specjalistyczne programy są lepiej zoptymalizowane pod HCL OSXa.

Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z chłodzeniem? Wystarczy standardowe czy trzeba cos dokupic?

 

@Tesel zeszłeś strasznie z jakości. Co z tego, że będzie szybki jak za chwile na gwarancje pójdzie. Zasilacz to porażka. O obudowie nie wspomnę. Płyta główna spoko tylko że podstawka B85, a ja potrzebuje Z87. Ramy ok, ale zastanawiam sie nad chlodzeniem do nich. Czy ten kawalek blachy wystarczy?

Edytowane przez exelord

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...