Skocz do zawartości
konkurs

Epic Mickey 2:

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

też się dałem na to na ciąć.

Kupiłem gierkę za prawie 70zł

A tu się okazało że coop nie działa na PC

A CDP na stronie swojej w opisie wzorował się wersjami konsolowymi... (tak mi się wydaje)

 

 

Wysłałem zgłoszenie do CDP

"Witam,

Zakupiłem grę:
Epic Mickey 2
Wszędzie piszecie że jest tryb multiplayer na PC.
Proszę o informację jak go aktywować. Przeszedłem samouczek itd. Nigdzie nie widzę takiej opcji....mam nieodparte wrażenie że wprowadziliście mnie w błąd wzorując się opisami wersji konsolowej.
Dwie córki teraz czekają, a ja nie wiem co dzieciom powiedzieć. "

 

Ogólnie imho czarna d00pa, opóźniona wersja PC, która była odwołana swego czasu, jest okrojona o coopa...w stosunku do konsol i jestem tego pewien w 99,999%, dam znać jak mi dystrybutor odpowie.

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest na konsolach

Tu niestety nie ma czegoś takiego. Nie ma split screena...dwa pady z x360, instrukcja wertowana, readme...poprostu nie da się aktywować drugiego gracza (na 99,99999%)

Na szczeście gram z dzieciakami w lego władca pierścienia, gorzej że się dziewczyny na Disneya napaliły...a tu kloc...ja rozumiem wszystko, ale dystrybutor to raczej powinien wiedzieć co jest grane, a nie wprowadzać w błąd.

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klikałem każdy klawisz po kolei i nie mam zielonego pojęcia. Tak jak np. w Lego czy Raymanach jest info "Kliknij ... żeby dołączyć" to tutaj nic, zero, drugi pad w ogóle nie reaguje. Zarówno klawiatura jak i pad "nr 1" działają pod tą samą postać... 

 

Edit 1:

Chyba, że ktoś umie zmodyfikować plik InputMappings, to może by to coś pomogło, żeby odczytywał drugiego pada.

 

Edit 2:

W pliku ConfigFiles jest opcja "splitscreen horizontal", więc może opcja podziału ekranu jest gdzieś schowana.

Edytowane przez konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To widocznie wycięli przy robieniu portu z x'a.. tutaj był split screen z tego co widzę to może dlatego dali sobie spokój. ;>

Btw co polecacie jeszcze z takich platformówek na pc dla dzieciaków i nie tylko ? Mam castle of illusion i rayman legends.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria Lego po prostu wymiata, LOTR mogę polecić z pełną odpowiedzialnością.

Kurde kupując Epic Mickey 2 liczyłem na rozgrywkę na poziomie Crash Bandicoot Mind over mutant (PS2) i sam poluję na tego rodzaju tytuły na PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...