Skocz do zawartości
[Shinigami]

Wyciskać ile wlezie z 775 czy iść dalej ?

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj z okazji świąt i niedawno znalezionej pracy sprawiłem sobie ASUS Maximus II Formula za okazjne pieniądze ale pojawiło się pytanie.

Czy w następnej kolejności polować na jakiegoś QX lub może wsadzić jakiś trochę mocniejszy proc w rozsądnej cenie, 2 kostki ramu ekstra i  ciułać na: tu nie wiem.

Chodzę czytam ale ilość informacji do przyjęcia jest ogromna ot choćby w temacie socketów 1366, 2011, 1150/5/6

 

Interesuje mnie szybkość operowania danymi, bo nic nie wpienia tak jak sto lat oczekiwania aż ciężkie zadanie przemieli się przez CPU, gry w które gram są proste i ekran wymusza 1440x900 (NFS:HP już teraz działa prawie zadowalająca, RUN mogłoby być lepiej ale jest znośnie) DIRT3 hula, WRC4 hula także tutaj jedna konkretna grafa rozwala temat.

Musi być ATX, bo lubię mieć te kilka portów gratis nieważne czy PCI czy X1

Internet poleca ASUS H87M ale to mikrus, ASRock Z87 Extreme4 bo podobno teraz proc gra większą rolę i jest w zestawieniu grudniowym,  MSI X79A-GD65/ASUS P9X79 tylko czy w ogóle jest sens przekraczać barierę 500zł ?

 

Zgrabnym mykiem przechodzimy do finansów. Nie ma konkretów, bo chce imprezę finansować z pozostałości po motocyklach co pewnie będzie kręcić się dookoła wspomniancyh 500 wolnych złotych na miesiąc a z kompletowaniem mi się nie spieszy.

 

Droga redakcjo w którą stronę iść 775 <> next gen. ? :)

 

Teraz jest wsadzone

Pentagram Silent Force 460W lub awaryjnie Xilence 480W

GA P31-DS3L i tutaj ważna uwaga. Żadnego gigasyfa więcej, ten jest trzeci. Gotują się.

2x1GB DDR2 A-Data Vitesta Extreme Edit. 800 - zmiana mobo wymusi pozbycie się tego. WIN7 krzyczy "ja chce więcej !"

E5200 z Auras Wave - jak wyżej

Twintech 9600GT - jeszcze zostaje

SB X-Fi pcie x1 - zostaje

2x SATA2 Seagate ST3320620AS (320GB) ST3500418AS (500GB) - to też problem do zaadresowania ale chyba nie palący

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...