Skocz do zawartości
x21

Mobogenie wirus czy nie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie czy to jest wirus przypadkiem ten program dostał się na mój pc usunołem od razu ręcznie i programem adwclaner ale zastanawiam się czy możliwe jest żeby to się do końca nie usuneło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam tak jak w temacie czy to jest wirus przypadkiem ten program dostał się na mój pc usunołem od razu ręcznie i programem adwclaner ale zastanawiam się czy możliwe jest żeby to się do końca nie usuneło?

http://www.dobreprogramy.pl/Mobogenie,Program,Windows,42837.html możliwe że było dołączone do jakiegoś programu który instalowałeś ale pewnie kilkałeś tylko "dalej" no i sie zainstalowało Dołączona grafika Jeśli nie ma niepokojących objawów to pewnie wszystko okej. Przeskanuj komputer jeszcze antywirusem i już. Używaj google chyba że lubisz się kompromitować

Edytowane przez michalelo
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem identyczny problem z "mobogenie".

Odinstalowałem go w panelu "dodaj/usuń", usunąłem wszystkie foldery jakie znalazłem, przeczyściłem dysk programem "system cleanup", "tfc", zdefragmentowałem partycje (mam HDD) i przeskanowałem system programem "DLL fixer".

Wszystko wygląda na to, że pozbyłem się tego oprogramowania do androidów :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio instalowałem trzy aplikacje: "expert tool", "hex comparison" i "libre office".

Nie wiem tylko, jakim cudem pojawił się ten cały "mobogenie".

Zawsze instaluję jako użytkownik i wybieram co chcę i nie pamiętam, żeby był tam "mobogenie".

 

Musiało być ukryte.

 

To jest nie w porządku.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to miałem zainstalowane z jakimś programem do przerzucania zawartości z telefonu na telefon. Ale nic nie bruździło. Na wszelki wypadek odinstalowałem w dodaj/usuń. No i też zawsze daję ręczną instalację i wywalam wszystkie dodatkowe duperele, a tego tam nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...