Skocz do zawartości
Aviel

Monitor LCD jako TV

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie czy jest możliwość w jakikolwiek sposób wyświetlić obraz z TV na monitorze poprzez podłączenie  kabla HDMI(do telewizora) i DVI-D(do monitora) ?

Jeżeli tak to w jaki sposó to skonfigurować bo nie mam zielonego pojęcia.

Proszę o w miarę szybką odpowiedź.

Edytowane przez Aviel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn  podłączony do tv czy w komputerze?

Do telewizora jest podpięty dekoder cyfrowy z vectry natomiast w komputerze mam Winfast DTV 1800H.

Edytowane przez Aviel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu chce wyświetlić obraz w czasie rzeczywistym to co leci na TV żeby leciało na monitorze. Nie mam pojęcia czy jest taka możliwość i dlatego pytam.

bez użycia tunera tylko za pomocą kabla

Edytowane przez Aviel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miedzy dekoder a telewizor wstawiasz takie cos http://allegro.pl/404-rozdzielacz-rozgaleznik-hdmi-2-porty-hd-gold-i3756369100.html

wtedy jedne kabel leci do tv a drugi do monitora w twoim pokoju.

 

tylko sprawdz czy masz kilka wejsc w monitorze (najlepiej jakbys mial dodatkowe hdmi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam wcale wejścia hdmi w monitorze mam tylko 2 DVI (mam kabel hdmi - DVI)

a tak przy okazji to ten rozdzielacz będzie działał bez problemu nawet jak nie mam opcji multi room?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az tak dobrze sie nie znam,ale mysle ze bys byl w stanie przekonwertowac hdmi na dvi (kwestia wtyczek albo przejsciowek).

 

Z tego co pamietam multiroom oznacza tyle, ze mozesz ogladac rozne kanaly na roznych ekranach.

To raczej nie jest to potrzebje jesli chcesz zwyczajnie sklonowac obraz na drugi kabel.

No chyba, ze chcesz aby na tv lecialo jedno, a na monitorze drugie, wtedy korzystajac tylko z jednego dekodera musisz miec mulltiroom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...