Skocz do zawartości
grzesio764

ENERMAX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Panowie mam pytanie.

Kupiłem na aukcji dwu letni zasilacz ENERMAX LIBERTY 620W jak twierdził właściciel , nie był nigdy podłanczany , jest nówka , pudełko , przewody nie rozwijane w pokrowcu.

Już dwa dni jest u mnie podłączony i wszystko działa , dziś wchodzę w bios a tam nie ma napięcia +5V , reszta jest tzn. +3,3V i +12V , w EVEREŚCIE to samo nie ma +5V . Czy tak musi byś , czy zasilacz lipa , o co chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizuj bios, zainstaluj nowszego everesta.

 

 

Tu poważniej, albo mierzysz napięcia woltomierzem albo nie interesujesz się napięciami - wybór należy do ciebie.

Bez napięcia +5V komputer nie działałby.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizuj bios, zainstaluj nowszego everesta.

 

 

Tu poważniej, albo mierzysz napięcia woltomierzem albo nie interesujesz się napięciami - wybór należy do ciebie.

Bez napięcia +5V komputer nie działałby.

 

Witam, napięcia pomierzę dopiero po południu bo będę miał miernik , póki co , zainstalowałem nową AIDĘ64 i to samo , ściągłem najnowszy bios do mojej płyty , tylko trochę się boję bo wyszytałem że można coś tam namieszać a za bardzo nie wiem jak to się robi , to mój pierwszy raz.

sorry , przed chwilą w aidzie64 dopatrzyłem się że mam najnowszy Bios , także nie  będę aktualizował , czekam na miernik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...