Skocz do zawartości
jugo28

komputer za 8000tys

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wam prosze o pomoc w doborze specyfikacji,wiem jedno gtx tytan intel i7 dalsze drogi sa dla mnie zakretne licze na wiele sugestii i Szczescia w ostatnich dnia roku oby moc grala z nami wiec komp ma sluzyc zazwyczaj do gier pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żarty  żartami , bo faktycznie jedna głupia literówka czy w tym przypadku brak spacji i wychodzi na to że masz na kompa 80 k zł - nie muszę jaki uber sprzęt byś miał za tą kasę i to nie tylko wypasioną skrzynkę ale monitor a nawet 3 + do tego masa peryferiów wysokiej klasy ,  ale jak już piszę to pomogę .

 

Skoro masz budżet 8 k zł na sprzęt to proponuję coś takiego :

 

CPU : I5 4670K - 869 zł 

 

Chłodzenie CPU : Raijintek EreBoss - 151 zł 

 

MB : MSI Z87-G45 Gaming - 519 zł 

 

RAM : Team Group Vulcan Gold 2x4GB 1 600 mhz CL9 - 269 zł 

 

VGA : 2 x Palit GTX780 3GB DDR5 SuperJetStream - 2 x 1 940 zł .

 

SSD : Plextor M5S  256GB - 659 zł 

 

HDD : Seagate 2TB SATA III - 318 zł

 

BR-RW : ASUS BW-16D1HT - 296 zł 

 

Buda : Fractal Design Core 3000 - 283 zł 

 

PSU : Fortron Aurum 750W 80+Gold - 556 zł 

 

Razem : 7 800 zł , ceny z morele.net .

 

W zestawie masz wydajny , 4 rdzeniowy procek , dobrą płytę główna , 8GB dobrego ramu , 2 bardzo mocne karty graficzne ( wydajność GTX Titan a sporo tańsze niż on ) , wydajny SSD i pojemny HDD , dobrą i przewiewną budę oraz markowy , modularny zasilacz z certyfikatem 80+ Gold . 

 

Do tego masz nagrywarkę Blue Ray . 

 

Do gier nie ma sensu brać I7 , GTX780 także jest sporo lepszy niż Titan ( głownie z powodu różnicy cenowej ) .

 

Oczywiście do tego sprzętu musisz mieć odpowiednie peryferia - monitor 27+ " z rozdziałką 2 560 x 1440 ( FHD to już trochę mało choć też może być , najlepiej jak byś miał TV z rozdziałką 4K ) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Intel® Core™i7-4820K
  • ASUS® SABERTOOTH X79
  • 16GB KINGSTON HYPER-X 1600
  • 3GB GeForce GTX 780 Ti
  • NVIDIA GeForce Experience™ Now inc. ShadowPlay
  • 240GB KINGSTON HYPERX 3K
  • co sadzicie o tym panowie .,.,,.,szczesliwego nowego ihhhhaaaa;;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod względem wydajności gorzej niż mój zestaw .Jak już chcesz się pakować w LGA 2011 to dołóż do procków z 6 rdzeniami a nie tego Quada .Do tego słaby ram i SSD - Kingston to dziś budżetówka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując za taką kwotę komputer tylko tracisz.... Lepiej teraz coś za 4 kafle +/- i 4 kafle mieć na rozbudowę co jakiś czas... Kupisz teraz za 8 tysięcy kompa za pół roku jego wartość będzie pewno mniej niż 7 tysi ...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz troche prawdy w tym jest ale przeciez i tak wlozysz te kolejne 4tys moze troche na tym zyskujac ale idea caloksztaltu jest siebie rona wiec sadze ze wyjdzie na podobnie a ze tak powiem komp za 8tys zapewne mozna bedzie podrasowac po czasie wiec takie moje zdanie wiadomo.zestawik styczniowy bardzo mi sie podoba odnosnie otoczki pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli posiadasz fajna bude zawsze mozna nadrobic kwestia kasy no wiadomo zeby byc  na biezaco swieta rzecz wiec uwarzam ze co jakis czas odswierzyc sprzecik i z polotem kontynuowac wirtualne wojarze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki zmienia spojrzenie calkowicie pozostaly 2miesiace do kupna wiec mysle ze bycie laikiem to nie wstyd i zawsze mozna nadrobic..jezeli macie jakies sugestie wiem ze na stronie sa zestawy ale wiecie tutaj jest tak bardziej prywatnieDołączona grafika jaki ten komp za 8tys naprawde powinien byc wiem za kazdy ma jakies zdanie,opinie,argumenty,szczeze nosze sie z zamiarem kupna kompa do gier z mozliwoscia rasowania go za kilka lat jesli bedzie potrzeba,za wszelka chalasliwa dyskusje dzieki,pozdrawiam znowozDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...