Skocz do zawartości
dziemit

Asus Rampage IV Black Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

nie wiem czy dobrze umieszczam temat, ale mam małe pytanie czy ktoś wie może coś na temat Rampage IV Black Edition ? Czy ona wogóle będzie dostępna na naszym polskim rynku czy nie ? Bo nigdzie nie widzę jej w naszych sklepach internetowych, a na zagranicznych (jak np. caseking ) jest dostępna , a przeglądam je od jakiś 2-3 tyg. Albo może jest to wersja limitowana i ograniczona jest ilość egzemplarzy ?

 

Z góry dziekuję za opowiedz

 

Pozdrawiam

Dziemit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dostepna... koszt kolo 1350 netto

Moze dlatego rzadko ktory sklep chce ja wziac na stan

 

a mógłbyś podesłać linka (jeśli masz) albo sieć sklepów gdzie można ją dostać, bo wszystkie porównywarki jak np ceneo, skapiec, itp. obleciałem i nigdzie nie moge jej znaleźć, a chciałbym się zaopatrzeć w ta płytę głowną

 

Z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... sorki pomyliłem płyty Dołączona grafika

znalazłem jednak na allegro: http://allegro.pl/asus-rampage-iv-black-edition-intel-x79-box-gw36-i3833371479.html

Aukcja kończy się za dwa dni (01.01.14) ale cena powala Dołączona grafika

 

tak tak cena powala, tez ta aukcja została wyłowiona przeze mnie, ale jak przyglądałem się bliżej jej to jest ona prowadzona przez sklep darmacz.pl, a jak czytałem o nim opinie (nie wiem ile jest ich 100% prawdziwych) to nie były zbytnio obiecujące, więc wstrzymałem się zakupu u niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale też przeglądałem tą ofertę.

 

Po dzisiejszym meilu który dostałem od jednego ze sklepów internetowym, dowiedziałem się że dystrybutorzy nie chcą zamawiac tej płyty głownej, ponieważ muszą wziąć cały karton (10 szt.) i boją się że im nie zejdzie :/ porażka :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A patrzyłeś na X79-DELUXE? Nie wystarczy ci?

Chyba, że masz jakieś specjalne wymagania.

 

też zastanawiałem się nad x79-deluxe, ale można powiedzieć że zachorowałem na rampage IV BE i na pewno nie jest to spowodowane dodawaną w zestawie grą :D mam nadzieje że uda mi się ją dostać :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...