Skocz do zawartości
golat11

NVIDIA GT520M

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam laptopa MSI cx640. Ma on wbudowane dwie karty Graficzne: Zintegrowaną Intel HD Graphics i Nvidie GeForce GT 520 M.

 

Problem polega na tym że w grach chciałbym używać NVidia, jednak karty nie zmieniają się automatycznie a manualnie nie da się chyba tego zrobić. Znalazłem w Panel sterowania -> Sprzęt -> Panel sterowania Nvidia ale po kliknięciu Wyskakuje komunikat że ta karta nie została wykryta  w systemie, O co chodzi? Da się coś z tym zrobić? Może trzeba update;owac bios?

 

 

Proszę o pomoc

 

Aaa mój system to Win 7 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może karta ma uszkodzone lub za stare sterowniki .

 

Zacznij od ich update - Najnowsze sterowniki ( wersja 331.82 ) dla tej karty i W7 32-bit 

 

Choć nie koniecznie mogą byś najwłaściwsze dla tej karty , radził bym poszukać starszych . 

 

Update biosu to na końcu , w tym przypadku nie wiele pomoże ( albo wcale ) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ściągnę ten sterownik, jak nie pomoże poszukam innych...

 

 

Choć może się udać bo z wifi tez miałem problem i wystarczył sterownik :)

Ok, ściągnę ten sterownik, jak nie pomoże poszukam innych...

 

 

Choć może się udać bo z wifi tez miałem problem i wystarczył sterownik Dołączona grafika

 yyy sterownik zainstalowany ale ukazał się komunikat że sterownik nie mógł odnaleźć zgodnego sprzętu graficznego....

Edytowane przez golat11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz na obudowie przełącznik do trybów? Coś w stylu power/Eco? Kumpel miał ten sam problem z laptopem MSI i wynika z tego że tylko ręcznie można to przełączyć. W każdym innym przypadku jedziesz na integrze . Popatrz też na stornie producenta bo może potrzeba jakiś dodatkowy sterownik albo programik do tego. Ręczne przełączanie jest denerwujące ale inaczej tego nie potrafiłem zrobić. Poza tym gdzieś wygooglałem ze to jest znany problem z tym modelem. Problem ten był na karcie Radeon z serii 5 wiec to nie jest zależne od producenta grafiki ale od samego laptopa. Wysłane z mojego ZTE V970 przy użyciu Tapatalk 4

Edytowane przez Bonusso3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...