Skocz do zawartości
Genocide

Mac Pro

Rekomendowane odpowiedzi

post-127767-0-60246500-1388729890_thumb.jpg

Zapraszam do przeczytania artykułu

http://www.applefobia.blogspot.com/2014/01/mac-pro-pierwsze-recenzje-szau-nie-ma.html

Dawno z takim zainteresowaniem nie czytałem "recki" jakiegokolwiek sprzętu.

Lubie produkty Maca ( Oups ) mimo , iz żadnego nie posiadam Dołączona grafika jakość wykonania zawsze mnie ujmowała w tym sprzęcie, prócz tego  nie znalazłem innej logiki w zakupie sprzętu spod znaku "Jabłuszka". hm... ale ludzie to jednak kupują. może jest w tym głębszy sens?

Osobiście wolałem ( 3 lata temu ) zakupić Vaio FW41ZJ niż właśnie Maca z uwagi na to, iż laptop o podobnych parametrach kosztował uwaga!  4x więcej!

Matryca? tak... Jabłuszka mają praktycznie najlepsze ekrany - jedyny ekran, który mógł się jakościowo z "nimi" równać pochodził własnie od Sony-ego z serii F ( podwójne podświetlenie LCD, roździelczośc FullHd, certyfikat Adobe RGB ), a reszta? ... może chodzi o sam prestiż posiadania? z Sony-m wyglądam ponoć sexy Dołączona grafika

jestem ciekaw co wy sądzicie o tym cudeńku?

Edytowane przez Genocide

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak tylko to zobaczylem padly 3 pytania

- co z temperaturami

- co z zasilaczem

- co z dyskami 

Konstrukcja ladna... i tyle...

Reszta to super osiagi w... tabelkach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najdroższy niekompatybilny z niczym custom build sprzedawany na skale masową.

To jest komputer dla ludzi co kupują ładne komputery raz na kilka lat i nie znają się na komputerach.

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kurcze chyba az poszukam jednego z "opisow"

"Profesjonalna karta graficzna ATI stworzona specjalnie dla Apple. Jej odpowiednik w FirePro to 3000$"

o muhahahahahaha

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A myślałem, że po zobaczeniu na hurtowni grafiki do Maca za 900zł netto (HD5770 w ref. wersji Dołączona grafika ) nic mnie już nie zdziwi. A tu zonk! Dołączona grafika

Przyznam, że jarałem się tym conceptem tak jak...on jara się podczas benchmarków :D Ale to było pół roku temu. Fajny pomysł, przemodelowanie struktury PC się może podobać. Ale "kompromisy" czy złote pomysły, które zastosowali, już nie koniecznie :)

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Matryca? tak... Jabłuszka mają praktycznie najlepsze ekrany - 

Mówimy w końcu o laptopach, czy desktopach również ? W lapkach faktycznie, mało jest ekranów dorównujących Apple, ale w desktopach - szanujmy się, z pewnością nawet nie są w TOP. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta