Skocz do zawartości
Pinki

Tani myszor optyczny

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie mam kulkowa myche A4Tech WWW25 i juz dosc ciaglego czyszczenia i zacinania sie tego gryzonia :x

Gram w CS`a :) Potrzebuje precyzyjnej myszki, zeby nie wariowala przy sybkich ruchach :roll:

Oczywiscie mam malo kasy :cry: Cos kolo 60zł, nie stac mnie na Logitech MX, Dual Optical i IE 3.0 :(

Jakie polecacie myszki optyczne :?: Ja znalazlem narazie cos takiego :arrow:

 

Samsung SOM-3200

A4Tech Opto315

Microsoft Wheel Mouse Optical Gdzie taka dostac w Krakowie :?:

 

Polecacie jeszcze jakies :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam teraz w domciu M$ Optical Mouse blue, rozni sie tym od tego M$ co podalez, se wierzch ma ciemnoniebieski a boki srebrne. wrazenia mam pozytywne, ale musze sie przywzwyczaic bo przez 4 lata mialem logitecha pilota :) mysz jest precyzyjna, kolko chodzi za lekko, bez kliku i jak na moja "raczke" to jest ciut za mala.

 

BTW ile moge za nia dac bo to jest mysz kumpla. dostal ja na konferencji M$ i chce sie jej pozbyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wez sobie (qrde nie wiem dokladnie co to za model) Logitecha optica, stoi jakies 60 zl - 2 przyciski, rolka, wyglada dosc zwyczajnie, ale w dloni wypas lezy i precyzja tez jest calkiem spox. W Q3 dobrze na niej mi sie gralo wiec do CSa tez powinna byc dobra. Podobna jest do czegos takiego ale to nie ten model, bo nigdzie nie moge znalezc jego fotki.

PS. sry za niespojnosc tekstu ale jest 1:30, a wczoraj prawie nie spalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam właśnie A4techa opto315 i zapłąciłęm ze niego w sklepie cos koło 40zł.Jak na taniego myszora bardzo fajnie działa i sie sprawuje dobrze.Jak niemasz kasy duzo i znudziło Ci sie czyszczenie kulki co pare dni to polecam.Nie będziesz załował tego A4techa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz logitecha bc 69 tania kolo 60 czasem nawet mniej (ja kupilem taka z nadrukiem hp taki oem ale tanszy kolo 10 zlotych od tej z logo logitecha i rzadko zdarza jej sie pogubic a w grach wlasciwie nigdy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BIERZ LOGITECHA!!! Ja gram w Quake 2 i mecze sie teraz na Great Eye A4techa 4d++(5 przyciskow), ktora przy szybszych ruchach wariuje i odwzorowuje odwrotnie ruchy myszka. Na dodatek trzeba do tych a4techow kupowac biale podkladki(te drozsze), bo jak najedziesz np na sutek biustu jakiejs panienki(tej na podkladce), to ci pion celownik zlapie. Oczywiscie 5 przyciskow dziala na niej ale tylko w windowsie a w grach juz za huu..a i do niczego sie nie nadaja, moze to jakies niedopracowane sterowniki, nie wiem ale nowszych nie ma :-(.Ja mecze sie jeszcze tydzien i sprzedaje to badziewie i mx'a kupuje a tobie radze kupic tego logitecha za ok 60zeta z rolka i 3 przyciskami - do gry malo ale za to odwzorowanie bedzie duuuuzo lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak przy okazji, znacie jakis dobry patent by te białe punkty które stykają się z podkładką się tak cholernie nie brudziły i nie spowalniały pracy (sprzątanie w pokoju lub mycie myszy nie wchodzi w grę :lol: )?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wez sobie (qrde nie wiem dokladnie co to za model) Logitecha optica, stoi jakies 60 zl - 2 przyciski, rolka, wyglada dosc zwyczajnie, ale w dloni wypas lezy i precyzja tez jest calkiem spox. W Q3 dobrze na niej mi sie gralo wiec do CSa tez powinna byc dobra. Podobna jest do czegos takiego ale to nie ten model, bo nigdzie nie moge znalezc jego fotki.

PS. sry za niespojnosc tekstu ale jest 1:30, a wczoraj prawie nie spalem

BD69 takiej właśnie używam i mogę z czystym sumienie polecić w wersji oem 65 - 75 zł zależy gdzie trafisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mysz A4 Swop 35 i powiem tak, jest swietna do obslugi windowsa, ale do gier fpp sie nienadaje zabardzo, dlatego ze przy szybkich ruchach wskaźnik wariuje, mozna si eprzyzwyzcaic, ale jak ktos gra na niskich ustawieniach sensitivity to juz jest to bardzo uciazliwe, wiele razy poległem dlatego ze nieudalo mi sie odwrocic .....

 

mam teraz w domu na przechowanie kompa kuzyna on ma ta mysz Microsoftu za 80 zika i ona jest znakomita, wskaźnik nigdy niewariuje, jest pewna, dobrze lezy w dloni

 

szczerze radze, jak zalezy Ci na graniu bez nerwów to niebierz myszy A4tech, tylko tego Microsofta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu ten post miał slużyć? chciales boomslagiem zaszpanowac czy co?

:evil:

Nie. Razor uchodzi za najlepszą mysz dla gracza a jednak nie umywa się do dobrego optyka. Długo go mam i mogę wydać opinię podbudowaną testami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wez sobie (qrde nie wiem dokladnie co to za model) Logitecha optica, stoi jakies 60 zl - 2 przyciski, rolka, wyglada dosc zwyczajnie, ale w dloni wypas lezy i precyzja tez jest calkiem spox. W Q3 dobrze na niej mi sie gralo wiec do CSa tez powinna byc dobra. Podobna jest do czegos takiego ale to nie ten model, bo nigdzie nie moge znalezc jego fotki.

PS. sry za niespojnosc tekstu ale jest 1:30, a wczoraj prawie nie spalem

BD69 takiej właśnie używam i mogę z czystym sumienie polecić w wersji oem 65 - 75 zł zależy gdzie trafisz

O wlasnie - mycha jest jak za te pieniadze genialna, A4 optyka tez mialem w reku przez chwile, pierwsze wrazenia calkiem niezle, ale nie wiem jak na dluzsza mete. Co do tego Microsoftu to powiem Ci, ze podobna mycha tez sie bawilem, ale jakos do mnie nie trafila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie o czym mialo byc - o myszy do gry za 60-70zeta a te a4techy optyczne naprawde sie do tego nie nadaja. Mam swojego Great Eye'a juz pol roku i wiem cos o tym, probowalem wielu podkladek, bo stol do gry sie nie nadaje(zbyt chropowata lub kolorowa powierzchnia) i dalej to samo, myszka jest sprawna ale przy obrocie np o 180 stopni i to szybkim dzieja sie dziwne rzeczy czasami. Najlepiej sprawdza sie to w windowsie, ytrzebe tylko okolo 15sekund ruszac myszka na boki bez przerwy i wtedy zobaczycie, ze optyczne a4techy do gry sa hu....we

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BD69 takiej właśnie używam i mogę z czystym sumienie polecić w wersji oem 65 - 75 zł zależy gdzie trafisz

Jestem na kupnie takiej myszki. Mam jednak do ciebie pytanie: Czy bezproblemowo chodzi po czarnym podłożu? mam czarny stół i nie zamierzam bawić się w żadne podkładki pod optyka.

 

Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.

 

A tak w ogóle jak jest z innymi myszkami optycznymi, czy bezproblemowo radzą sobie z czarną powierzchnią? Bo bawiłem się takim tanim Samsungiem i świrował przy anjechaniu na czarne elementy stołu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi az tak o czarna powierzchnie, musisz miec tylko jednokolorowa i wtedy bedzie juz w mare dobrze ale najlepiej cos bialego, jak masz juz jezdzic po czarnym stole optykiem, to kup sobie lepiej w jakims supermarkecie taka podkladke ozdobna, plastikowa pod taleze co to mamusie do kuchni kupuja, dosc czesto maja bialy spod nawet jak u gory jakies kwiatki, czy cos jest. Wytnij sobie kawalek, poloz na stole i jazda...... :-) . wyprobowane i lepsze od szmacianek, tylko twarde jak cholera i niewygodne pod reka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu ten post miał slużyć? chciales boomslagiem zaszpanowac czy co?

:evil:

Nie. Razor uchodzi za najlepszą mysz dla gracza a jednak nie umywa się do dobrego optyka. Długo go mam i mogę wydać opinię podbudowaną testami.

ale co to ma wsponego z tematem nie widzisz z ema to byc _tania_ mysz a nie za 300zl ;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...