Skocz do zawartości
Redziak

Redziak LC: Gold Wave

Rekomendowane odpowiedzi

A6 spokojnie poradzi sobie z bardzo rozbudowanym układem i to bez bloku wodnego bo grzeje się nieznacznie w porównaniu z A5.

U mnie sterowanie pompami 450 Strong jest z 24V sterownika Koolance...ale A6 musi być z tego powodu:

 

 

Dołączona grafika

 

 

Pytałeś o oplot w SS1000XP,to Techflex Multifilament.

http://www.modding.bit-tech.pl/sklep/pl/techflex-nylon-multifilament/356-techflex-nylon-multifilament-czarny-32-mm.html

 

Oplot w prążki czarno czerwony jaki planujesz zastosować ma pociej w swojej Lian Li...świetnie to się prezentuje.

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

Custom front panel bdb wygląda,lakierujesz proszkowo blaszki od aquaero i panelu Akasy (superclean mod) czy zostawiasz to stado białych napisów?

Edytowane przez Elder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuje jeszcze raz wyciac ten front panel :-) tym razem tak zeby wywalic oryginalne blaszki i we froncie zrobic miejsce dla aquaero i akasy

Wpierw jednak musze uporac sie ze skompletowaniem gratów ...

Co do "kolorowania", raczej chyba anodowanie- mam chęć jeszcze sprobowac tego - moze ktos juz mial z tym doczynienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Półśrodek...uzyskasz zwykle grafit nie prawdziwą czerń na większośći stopów aluminium,różnie reaguje zależnie od materiału.

Trzeba zrobić próbę na materiale jaki używasz,przy dużej powierzchni czernienia mogą być plamy i nierównomiene barwienie.

 

Przyczerniałem nim krawędzie blaszek Lian Li jak z bocznego panelu LL wycięte miałem custom frontplate do aquaero.

Trzeba było ostatecznie poprawić matową farbką akrylową aby pasującą do frontu panelu czerń uzyskać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Elder za uświadomienie o "fantastycznym" specyfiku Dołączona grafika
Niestety wygląda na to, ze ram na razie zostanie na swoim miejscu, właśnie po 10 dniowym oczekiwaniu anulowano moje zamówienie na niego- dziś przez cały dzień szukałem w necie i praktycznie nigdzie nie jest dostępny
Może ktoś z Was ma namiar na jakiś rzetelny sklep gdzie można go kupic?
Chodzi mi o ten

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko.

Tragedia z dostępnością tego modelu ram,nigdzie nie ma,wpienili mnie w trzech sklepach po kolei obiecankami tak

że kupiłem używane w Ebay i skończyłem temat.

 

GT 2133 czekają na swoją kolejkę do testów.

 

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa rozwiązana za pomocą uszczelnienia w postaci taśmy teflonowej (dzięki pomysłowi mojej Marty)

od 2 dni nie ma śladów po przecieku wiec chyba dobra alternatywa

standardowa uszczelka poszła do kosza

Jutro Daniel zacznie w końcu właściwy kierunek swojego wątku wiec ja mogę odejść na zasłużony odpoczynek ...

Mam nadzieje, ze pozwoli mi wrzucić kilka fotek z mojej realizacji, która kiedyś pewnie uzyska miano "skończona"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie. 

Układ jest już złożony, zalany.

Fotograf ze mnie żaden więc zdjęcia nie są najlepszej jakości. Część robiłem telefonem.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Do przepływomierza dodałem diodę RGB z Aquaero.

Jaki jest efekt?

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Dioda jest ustawiona na max 25%, nie świeci odpustowo, wydaje mi się że jest wporządku.

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...