Skocz do zawartości
qazzaq

Monitor do 200 zł do konsoli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

poszukuję monitor za 150-200 zł (używany) do podłączenia konsoli Nintendo Wii (dlatego gniazdka HDMI nie są potrzebne). Na monitorach się nie znam - wiem tylko że musi mieć wejście VGA. Szukam najlepszego pod względem cena/jakość w podanym przedziale cenowym.

Pozdrawiam,

qazzaq.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dozbieraj 130zł do nowego 20" panoramicznego.

http://www.morele.net/monitor-led-lg-20en33-19-5-1600x900-5ms-5mln-1-d-sub-30-dni-bezplatnej-gwarancji-na-badpixele-576005/

Przynajmniej jak padnie to masz gwarancję, jakość pewnie też dużo lepsza niż te przepalone matryce. Kupisz taki 15 letni monitor przelatany w biurze po 8h dziennie i nie wiadomo kiedy Ci się to sypnie. Do tego 17-19" w 4:3 nie nadaje się do grania na konsoli. Nie mówiąc o tym, że tego typu monitory mają ogromnego input laga, sąsiad miał coś takiego jako gratis do poleasingowego niemieckiego komputera. Pół sekundy opóźnienia po ruszeniu myszką. Nie polecam Ci takich używek.

Mogą posiadać normalne ślady użytkowania na obudowach takie jak niewielkie cienie, przebarwienia...

 

Dla mnie to nie są NORMALNE ślady użytkowania. Do tego:

Zdjęcia na aukcjach są poglądowe i nie przedstawiają konkretnie sprzedawanego monitora.

Więc równie dobrze możesz dostać Chińskie badziewie a nie błyszczącego philipsa ze zdjęcia

 

Dołączona grafika

Edytowane przez kaijitsu
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale napisali także "MONITORY MARKOWYCH PRODUCENTÓW KTÓRZY PRODUKUJĄ DOSKONAŁE MONITORY LCD WYKONANE Z DOSKONAŁYCH MATERIAŁÓW Z PERFEKCYJNĄ PRECYZJĄ WYKONANIA" i wymienili firmy.

Po konsoli wii nie spodziewam się graficznych wodotrysków, tak więc nie opłaca mi się kupić nowy monitor który do niczego więcej oprócz grania na konsoli mi się nie przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widzię WYMIENIONYCH producentów, jedynie zlepek zdań i wklejona losowe loga

 

"MONITORY MARKOWYCH PRODUCENTÓW KTÓRZY PRODUKUJĄ DOSKONAŁE MONITORY LCD WYKONANE Z DOSKONAŁYCH MATERIAŁÓW Z PERFEKCYJNĄ PRECYZJĄ WYKONANIA"

 

Takie monitory nie kosztują 150zł ;D http://www.youtube.com/watch?v=0hp2QlmVGCU&feature=youtu.be&t=51s Taki input lag to jest nic w porównaniu do tych starych biurowych monitorków. Będziesz machał jak głupi kontrolerem a postać będzie po 500ms reagować. Dostaniesz monitor z plamami na matrycy, rysami, otarciami, nierównym podświetleniem, spranymi kolorami. Jak Ci takie coś odpowiada to kup jakiej innej odpowiedzi oczekujesz? Nikt Ci czegoś takiego nie poleci

Edytowane przez kaijitsu
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie idź na łatwiznę. Poszukaj sobie konkretnego monitora od osoby prywatnej. Będziesz wiedział, co dostaniesz. Szukaj minimum 19 cali w panoramie z d-subem i dvi/hdmi. Będziesz w razie czego mógł podłączyć nowszą konsolę czy tuner dvb-t. Jak poszukasz, kupisz w tej samej cenie lub tanie, co te koty w worku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...