Skocz do zawartości
Caleb

Najbardziej oczekiwane gry 2014 roku - Będzie się grało!

Najbardziej oczekiwaną grą 2014 roku...  

90 użytkowników zagłosowało

  1. 1. ...dla mnie osobiście personalnie będzie:

    • Thief
      14
    • Titanfall
      7
    • Diablo III: Reaper of Souls
      13
    • The Elder Scrolls: Online
      5
    • Dying Light
      6
    • Watch Dogs
      26
    • Wolfenstein: The New Order
      6
    • Hellraid
      3
    • Alien: Isolation
      8
    • Witcher 3: Wild Hunt
      50
    • Tom Clancy's: The Division
      14
    • Dragon Age: Inquisition
      9
    • Project CARS
      15
    • Grand Theft Auto V (PC)
      39
    • The Sims 4
      2
    • Carmageddon: Reincarnation
      10


Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

Zmiana kartek w kalendarzu zawsze sprzyja podsumowaniom mijającego roku, który odchodząc do historii zostawia swojemu następcy długą listę niedokończonych spraw, wyznaczając termin ich realizacji na kolejne dwanaście miesięcy. Trudno przewidzieć sytuację na rynkach walutowych, ewentualne klęski żywiołowe albo wyniki wyborów samorządowych, ale wiemy przynajmniej czego powinni spodziewać się gracze. Najbliższa przyszłość wygląda bardzo obiecująco, zwłaszcza iż developerzy chcąc zabłysnąć na konsolach nowej generacji szykują zatrzęsienie świetnie rokujących tytułów, jakich żaden amator wirtualnej rozrywki nie powinien przegapić. Czy next-geny faktycznie popchną warstwę techniczną gier jeszcze się okaże, natomiast na różnorodność raczej nie będziemy mogli narzekać. Spośród niezliczonej ilości ogłoszonych produkcji wyłoniliśmy listę potencjalnych hitów, jakich w sumie uzbierało się kilkanaście m.in.: Wiedźmin 3: Dziki Gon, Watch Dogs, Titanfall, Dying Light czy Project CARS, dlatego prawie każdy znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie, niezależnie od preferowanego gatunku. Jakie gry komputerowe mogą zostać przebojami? Które tytuły warto obserwować zanim ostatecznie trafią do sprzedaży? Sprawdźcie najbardziej oczekiwane gry 2014 roku, jakich premierami będzie żyła społeczność...

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Wolfenstein to jest jakiś żart, tak jak poprzedni Dołączona grafika Za to reszta nie licząc tego pseudo TES oraz Simsów przednia. Wreszcie Alien, który nie będzie sieką na ekranie 

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hellraid i Watch Dogs.

Thief oraz Wiedźmin, ponieważ będą miał jakąś motywację żeby zagrać w poprzednie części.

Spoza tej listy Yaiba: Ninja Gaiden Z w trybie retro oraz Trine 3.

 

The Division podobno nie w tym roku, a nowy Alien odrzucił mnie po obejrzeniu półtora minuty z gry.

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grywam sporadycznie, w zeszłym roku wziąłem w obroty tylko Tomb Raidera, no i pykam w War Thundera Dołączona grafika.

GTA V, Wiedźmin, Watch Dogs, Project CARS i nowy Wolfenstein, który mam nadzieję, że choć nie obsadzony w realiach drugiej wojny światowej, okaże się lepszy od okultystycznych wariacji z poprzedniej części.

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez dwóch zdań nowy Wiesiek :)

D3:RoS w sumie będzie za chwilę więc takiego wielkiego oczekiwania nie ma, jeszcze nowy Wolf - wiele się nie spodziewam, ale jeśli będzie przypominać poprzednią część to mi wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z poza listy warto się zainteresować jeszcze:

Insurgency 2 - w końcu jakaś sensowna strzelanka do sieci bez BF, CODowego syfu

Arma 3 - już jest ale póki co beta i jest znacznie lepiej niż w ArmA II

NextCargame -

 http://www.youtube.com/watch?v=X1wMjfV409s

Assetto Corsa - już teraz jest bardzo dobrze, to może być najciekawszy symulator wyścigów od dawna

DayZ - zapowiada się świetnie, 400 000 kopii pre accessa na steamie sprzedanych w tydzień,

http://www.destructoid.com/dayz-made-5-1-million-in-24-hours-267702.phtml

Parę dni temu było 900 000. Jak na gre w postaci alpha wynik niezły

Edytowane przez Gacek18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Alien może być ciekawy o ile się postarają bardziej. Ponoć to ma być survival. Strzelania ma nie być chyba w ogóle z tego co oglądałem gameplay.  No może jeszcze  Project Cars być ciekawy. Tak to Sandbox'y i RPG'i to nie mój gatunek. Jestem tą mniejszością co woli liniowe gry Dołączona grafika

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi na liście Assetto Corsa i The Crew na to i na pCARS czekam najbardziej. GTA V też jak by było na PC nie obraziłbym się. W The Division, Watch Dogs i Titanfall też pewnie zagram.

Edytowane przez scratix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jeszcze Mad Max może być całkiem niezły.

 

Zapowiedziano jakieś RTSy na ten rok? Kompletnie nic nie kojarzę oprócz anulowanego C&C, do którego mam nadzieję, że powrócą zmieniając trochę założeń..

 

Bieda - może wyjdzie trzecia cześć StarCraft II, poza tym nic więcej ciekawego się chyba nie szykuje.

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TES Online, Wiesiek Trzeci, GTA V, Thief Czwarty, Dying Light, a poza tym są jeszcze Pillars of Eternity, Torment: Tides of Numenera, Wasteland 2, ale nie wiadomo czy na pewno wyjdą w tym roku ;>
O Division z Jubisoftu czytałem gdzieś ostatnio, że nie ma szans na 2014 ;/ Raczej na pewno 2015.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla czekających na PCars mały spoiler. Dodam też, że gra jeśli chodzi o fizykę zmieniła się i to w dobrym kierunku. Nowy model opony i FFB znacząco poprawiły jazdę. 

 

 

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Edytowane przez Gacek18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby to co mówisz było prawdą. Bo to co miałem okazję zobaczyć w wersji beta (wcześniejsza wersja) zniechęciła mnie na tyle, że przestałem się kompletnie interesować tą grą. Podchodzę sceptycznie do tej produkcji, cała para poszła w silnik graficzny a model jazdy zrobili "shiftowy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Project Cars w obecnej formie jeśli chodzi o samochody w których fizyka jest już w dużym stopniu zaawansowania bliżej do Assetto Corsa niż do Shifta.

 

PCARS na CES na telewizorze 4K

 

Dołączona grafika

 

i mały bonus

http://www.youtube.com/watch?v=sZ5ujLmB-kE

Edytowane przez Gacek18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bieda - może wyjdzie trzecia cześć StarCraft II, poza tym nic więcej ciekawego się chyba nie szykuje.

Planetary Annihilation.

 

 

Z tej sondy to najbardziej czekam na Wiedźmina. A poza tym to jeszcze: Wasteland 2, Pillars of Eternity, Age of Decadence, Underrail, Divinity: Original Sin, Blackguards, Satellite Reign i kilka innych. Ogolnie zapowiada sie calkiem dobry rok dla graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...