Skocz do zawartości
atol

Laptop 3000-3200 do gier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam laptopa w tej cenie, przeznaczenie głównie gry. Producent nie gra roli, aczkolwiek zależałoby mi na:

- w miarę nowoczesnym wyglądzie

- SSD na dysk+kilka gb na jakieś tam programy

- 15 cali+

- waga obojętna

 

prócz matrycy to wszystko jest opcjonalne, w końcu majątkiem nie dysponuję. Najmilej widziany windows7.

 

Proszę o propozycje!

Edytowane przez atol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 cali też może być, tylko nie mniej :)

 

Chodzi mi o wbudowany dysk ssd na starcie, jak później bym miał dokupywać i wysyłać znowu lapa, płacić za montaż to to trochę wyniesie - a różnica w wydajności słabszej gpu w zamian za ssd chyba nie będzie jakaś ogromna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat dokupując ssd oddzielnie i wymieniając go z hd

- nie tracisz gwarancji (a to możesz zrobić za miesiąc czy pół roku)

A karty już nie wymienisz 

(więc proponuje skoro ma być to laptop do gier postawić w pierwszej kolejności na wydajne gpu niż ssd)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma haczyka. W tym Asusie siedzi karta ze 128bitową szyną więc to jest to samo co gt755 tylko z niższym taktowaniem, które można sobie podbić. 

http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Asus-A56CB-K56CB.92122.0.html

 

Tu masz recenzje tego modelu

http://www.notebooktest.pl/recenzja/recenzja-asus-k56cb-i7-3537u-gt740m/strona/3

 

a tutaj z innym procesorem

http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Asus-A56CB-K56CB.92122.0.html

 

Poczytaj sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Podepnę się pod temat, bo też chciałbym kupić notebooka do grania do 3000zł. Wymagania mam podobne jak zakładający ten temat tylko nie mam pojęcia co kupić. Mi nie jest potrzebny dysk ssd na starcie (ten zawsze mogę wymienić). Jedynym ważniejszym wymaganiem jest by miał w miarę mocną obudowę gdyż zdarza mi się wyjeżdżać za granicę i wolałbym żeby mi się w samolocie nie uszkodził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak będzie wydajniejszy

tyle że sam pisałeś 

Jedynym ważniejszym wymaganiem jest by miał w miarę mocną obudowę gdyż zdarza mi się wyjeżdżać za granicę i wolałbym żeby mi się w samolocie nie uszkodził.

-a tu z lenovo będzie solidniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica w budowie to jest tylna klapa która w Lenovo też jest aluminiowa. Polecam od siebie tego MSI, miałem styczność z GE60 i GE70 i gadanie że Lenovo jest nie wiadomo jak lepiej wykonany jest moim zdaniem mocno na wyrost, ludzie z zasady bardziej ufają aluminium niż plastikowi ale mam wrażenie że i jedna i druga klapa ustąpi pod taką samą siłą jak już ma się coś zepsuć, aluminium może nie pęknie ale wegnie się i matryca i tak nie przeżyje, to nie jest 3 centymetrowa blacha przecież ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...