Skocz do zawartości
Maniakalny

771 @ 775 DONE

Rekomendowane odpowiedzi

Ty głupi jesteś?

????Dlaczego tak uważasz może nie każdy jest tak obeznany jak ty ?!

 

Zamiast wyzywac od glupich to bys powiedzial jak je dograc.

Edytowane przez marcin1232

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku.

 

Założyłeś konto RafiPie i napisałeś w tej sprawie temat w dziale "Modyfikacje Tutaj pogawędzisz o upiększaniu obudów i peryferiów komputerowych oraz o poprawianiu ich funkcjonalności". Pos został przeniesiony do niniejszego tematu klik. Dzisiaj założyłeś kolejne konto, po raz kolejny zapisałeś temat w tamtym dziale tytułując do jak niespryt "potrzebuję pomocy" czy jak to tam było.

Połączyłem znów z niniejszym tematem. Zalinkowałem ci twoje pytanie z poprzedniego konta, gdzie post niżej masz odpowiedź.

 

Dodatkowo jak niepryt cytujesz post reydena, swoje słowa wpisujesz w cytat reydena. Wiesz co jest wisienką u tortu? W treści wypowiedzi reydena jest kolejny link do strony, z której MASZ POBRAĆ PLIK BIOSU Z DOGRANYMI MICROCODAMI!!!!111ONEJEDEN

 

Bardziej nie mogę ci pomóc.


wyzywac od glupich

Nie wyzywałem, tylko zapytałem. Odpowiedź już znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku.

 

Założyłeś konto RafiPie i napisałeś w tej sprawie temat w dziale "Modyfikacje Tutaj pogawędzisz o upiększaniu obudów i peryferiów komputerowych oraz o poprawianiu ich funkcjonalności". Pos został przeniesiony do niniejszego tematu klik. Dzisiaj założyłeś kolejne konto, po raz kolejny zapisałeś temat w tamtym dziale tytułując do jak niespryt "potrzebuję pomocy" czy jak to tam było.

Połączyłem znów z niniejszym tematem. Zalinkowałem ci twoje pytanie z poprzedniego konta, gdzie post niżej masz odpowiedź.

 

Dodatkowo jak niepryt cytujesz post reydena, swoje słowa wpisujesz w cytat reydena. Wiesz co jest wisienką u tortu? W treści wypowiedzi reydena jest kolejny link do strony, z której MASZ POBRAĆ PLIK BIOSU Z DOGRANYMI MICROCODAMI!!!!111ONEJEDEN

 

Bardziej nie mogę ci pomóc.

Nie wyzywałem, tylko zapytałem. Odpowiedź już znam.

 

 

 

Od początku.

 

Założyłeś konto RafiPie i napisałeś w tej sprawie temat w dziale "Modyfikacje Tutaj pogawędzisz o upiększaniu obudów i peryferiów komputerowych oraz o poprawianiu ich funkcjonalności". Pos został przeniesiony do niniejszego tematu klik. Dzisiaj założyłeś kolejne konto, po raz kolejny zapisałeś temat w tamtym dziale tytułując do jak niespryt "potrzebuję pomocy" czy jak to tam było.

Połączyłem znów z niniejszym tematem. Zalinkowałem ci twoje pytanie z poprzedniego konta, gdzie post niżej masz odpowiedź.

 

Dodatkowo jak niepryt cytujesz post reydena, swoje słowa wpisujesz w cytat reydena. Wiesz co jest wisienką u tortu? W treści wypowiedzi reydena jest kolejny link do strony, z której MASZ POBRAĆ PLIK BIOSU Z DOGRANYMI MICROCODAMI!!!!111ONEJEDEN

 

Bardziej nie mogę ci pomóc.

Nie wyzywałem, tylko zapytałem. Odpowiedź już znam.

 

Faktycznie sorry za zamieszanie ale z tamtym kontem cos mi sie porobiło zaraz to konto usune ok.

 

Kurcze teraz mam taki problem z wgraniem z tej strony genius tych gotowych biosów pobrałem z niej moją

płytę główną z prawidłową rewizją(zobaczyłem na płycie głownej jaką mam) próbowałe @bios i nic powiadamia mnie że wgrywanie przebiegło pomyslnie ale jak wkładam mojego xeona to komputer rusza ale nie ma obrazu i pozatym procesor powinien zapipczec czy cos takiego a z poziomu biosa z q-flash wczuciłem na pendrive plik biosu ze strony genius uruchamiam q-flash i nie widzi pena.W czym problem

 

Jak do złego dzialu dałem post to prosze o przeniesienie

Edytowane przez marcin1232

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Witam.

Proszę o pomoc ponieważ bo modach nie bootuje mi z żadnego urządzenia (napedów, dysków, dvd na usb, penów itp) widać tylko migającą kreseczkę w górnym lewym rogu. Po powrocie do oryg biosu, płyta bootuje.

Płyta to Asus P5B Deluxe.

 

Proszę o szybką pomoc. PC nie działa już od tygodnia i nie mogę sobie z nim poradzić. :/

Bios sam modowałeś czy masz gotowy z neta np. ze strony linkowanej przez Klausa ?

 

Widać w ogóle cokolwiek podczas testu POST ?

 

Płyta piszczy czy wydaje inne dźwięki ?

 

Próbowałem na Biosie modowanym co był w linku jak i swój i na tych dwóch taka sama sytuacja. POSTa przechodzi bez najmniejszego problemu a płyta nie wydaje żadnych dźwięków. Dlatego napisałem tutaj ponieważ pierwszy raz widzę taki problem i próbowałem różnych rzeczy, ale żadne nie pomagają. :/

 

 

 

Czy znajdzie się osoba, która będzie mi w stanie pomóc z tym dziwnym problemem?

Jeżeli to pomoże to procek pracował wcześniej z płytą Asusa na chipie g41 bez najmniejszego problemu. Zmieniłem płytę, aby podkręcić proca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak włoży troche mocniejszą na zapas to najwyżej włączy dodatkowo jakieś bonusy zalezne od grafy : antyalias, cieniowanie, itp.

nic się nie marnuje, załącze cytat z artykułu na tej stronie:

 

"Nawet posiadacze tańszych zestawów prędzej odczują słabość GPU, aniżeli CPU"

 

:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widziałem to Fallout 4 jest chyba na tym samym silniku co poprzednio, to tylko przypuszczenia ale chyba nie będzie źle z wymaganiami, byle miodnośc rozgrywki została, a grafikę kupujesz najlepszą na jaką cie w danej chwili stać stać, przy ewentualnej wymianie platformy odchodzi ci powtórny jej zakup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat silnik gry to nie wszystko .

 

Każda gra ma ma inną grafikę , fizykę i inne elementy ( choć silnik po części determinuje jak ma to wyglądać ) , do tego dochodzą często modyfikacje samego silnika .

 

Porównajcie sobie wymagania Q3 a Jedi Academy / Star Trek Elite Force II czy bazowe HL2 a CS:S czy HL:E2 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerobiłem Commando wg Waszego poradnika, ale musiałem podmienić jeden z microcodów (bios 1902). Po modyfikacji:

 

- e54** robią (zero problemów przy starcie systemu, tylko coś mobas głupieje przy 440+)

- x52*0 robią (j.w. max fsb mobo zaliczony...1:1 594fsb)

- 51** nie bootuje (brak chyba microcodu jakiegoś)

- L54** robią (unknow cpu oraz czujniki temperatury szaleją)

- 5070 robi (unknown cpu, czujniki ok)

- x5*** (odpowiednik q6***, wszystko ok)

 

Tylko przy przesiadce na proce 775 trzeba spowrotem normalny wgrać)

 

Pozdro %-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mój problem polega na tym zakupiłem już procesor na podstawke 771 e5420 i moje pytanie polega na tym mam płyte asus p5k vm

 

mikrokody wraz z biosem pobrane ze strony producenta wgrywa się przed całym montażem procesora tego e 5420 np. tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam aktualnie c2d e4300 na mobo asus p5b i moje pytanie jest takie czy jak zrobie moda xeona i socketu to bedzie on wydajniejszy od phenoma II x4 955be?Bo nie wiem czy wydac pare stowek czy poczekac pare dni i dostac calego kompa od taty z tym prockiem.Z gory dzieki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Przeszlifowałem procesor i radiator. Na mostek północny założyłem miedziany radiator z wentylatorem (przydałoby się coś większego). Aktualnie stabilnie przy 1.4V uzyskałem 4.27GHz ale temperatura po godzinach męczenia dochodzi do 82"C! (najgorętszy rdzeń). Pamięć z mnożnikiem 2.5 (1125MHz; 5-5-5-15). Wynik w Cinebench R15: 461 cb całkowicie mnie satysfakcjonuje :)

deb6324a9987b4f27afb6e685141d4f3_1441439

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Zainteresował mnie temat tych xeonów , lubię zabawy ze sprzętem więc też postanowiłem się przesiąść z poczciwego E7600 na jakiegoś xeona i teraz mam pytanie jakiego polecacie?

Mogę pakować E5472 lub E5450 , albo X5460 ? Który z nich jest najwydajniejszy ? Moja płyta to Asus P5QL/EPU . Jak by co to jestem zielony w temacie :D , C2D E7600 i całego kompa składałem w 2010 roku , a teraz widzę , że brakuję mu mocy więc coś trzeba zacząć robić .

Proszę o odpowiedzi :>

PS: jaka jest różnica między SLBBH , SLBBM itd

Edytowane przez widy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...