Skocz do zawartości
maci3j

Po wymianie płyty nie działa WiFi i audio

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem problemy z chłodzeniem mojego Della Vostro 3700, więc serwis wymienił mi płytę główną. Teraz nie działa wifi i audio. Sprzętowo wszysto wygląda ok. Wifi włączone w biosie. W menadżerze urządzeń aktualizowałem sterowniki od wifi, chipsetu, audio. W aplikacji "Narzędzie karty sieciowej DW WLAN" włączam diagnostykę, sprzętowo jest ok, ale po włączeniu diagnostyki połączenia pojawia się: "Karta sieciowa WLAN jest nadal wyłączona. Użyj przełącznika bezprzewodowego lub skrótu klawiaturowego, aby ją włączyć". Przełącznik z boku laptopa jest włączony, a skrótu klawiaturowego nie ma, albo nie jest oznaczony na klawiaturze. Ikonka od sieci bezprzewodowych pojawia się z czerwonym przekreśleniem. Nie znajduje żadnych sieci. Po kablu Internet działa. Audio tak samo, tj. wygląda wszystko OK, na pasku głośności widać skaczące cienie, gdy jest odtwarzany dźwięk, ale na głośniki nic nie idzie. Serwis Dell zaleca reinstalację systemu, ale porobienie backupu wszystkich danych zajmie mi sporo czasu i w tej chwili nie chciałbym się tego podejmować. Czy mogę np. użyć jakiegoś narzędzia diagnostycznego, aby sprawdzić co dolega mojemu laptopowi? Proszę o rady!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...