Skocz do zawartości
Trustee

Nowa karta graficzna.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

chciałbym kupić nową kartę graficzną. Aktualna ma już jakieś 3 lata i jest strasznie słaba, ogólnie cały komputer nie jest zbyt dobry, ale aktualnie mam zamiar kupić samą grafikę. Więc moje parametry komputera:

Procesor: Pentium® Dual-Core CPU E5300 @ 2.60GHz 

Pamięć (RAM): 3.00 GB

Typ systemu: 64-bitowy Windows 7

Producent i Model: HP Company  p6210pl

Karta graficzna(stara, aktualna): NVIDIA GeForce G210 (512MB)

 

to już chyba wszystko. Jeżeli mogę coś jeszcze wrzucić pomagając w tym wam w mojej pomocy to proszę napisać. Proszę o jakieś propozycję. Chodzi mi o jakąś kartę 1GB, ale nie chcę kupić pierwszej lepszej na allegro jaka mi się napotka, więc dlatego stworzony post tutaj ;). Z góry dzięki :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, to którą byś proponował? Chodzi głównie mi o wydajność gier, aktualna grafika nie dziwka mi ich na mojej rozdzielczości ( 1280-1024). Jeszcze jedno pytanko. Mam 2 kości ram, 1GB i 2GB, tą 1GB chciałbym zastąpić, np. 4GB. czy to nie osłabi mi zasilacza jak już podłączę nową grafikę? Jeżeli tak, to proszę o propozycję zasilacza i tej 1 kości ram. Zasilacz nie musi być jakiś ciach!ny. Mam ograniczony budżet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...