Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
piotrekbenet44

Gry i aplikacje na iPhone V

Polecane posty

Od jakiegoś czasu posiadam iPhone V. Nie mogę się wymienić doświadczeniami ze swoimi znajomymi bo większość z nich posiada Androida. Chciałbym podpytać jakie gry dobrze chodzą na tym smartfonie? Jeżeli znacie jakieś ciekawe aplikacje to również będę bardzo wdzięczny :)

• Upvote 1
  • Downvote 1

Ciekwy kanał, dodam go do ulubionych :) Sama mam jabłuszko w wersji V i muszę powiedzieć - że jest to sprzęt wyprzedzający swoje czasy. Niesamowicie multimedialny, ale też niesamowicie drogi ;/ Jeżeli chodzi o aplikacje to większość deweloperów wydaje gry na dwa najpopularniejsze systemy Android i iOS. Tak np jest z GTA: San Andreas V (chyba nikomu nie muszę jej przedstawiać). Jeżeli lubisz sobie pograć to możesz ją mieć za niecałe 30 plnków na na Apple Store. Niektórzy mówią, że Angry Birds Go to babska gra :P ale muszę Ci powiedzieć, że grubo się mylą, bo wielokrotnie już widziałam jak grali w nią faceci :P. Jeżeli lubisz sobie pobiegać i chcesz poznać statystyki swojego wysiłku (tempo, przebytą trasę, spalone kalorie), to zainstaluj sobie RunKeeper. Z innych ciekawych aplikacji jakie warto zamontować to Yanosik. Jest to nawigacja połączona z systemem wczesnego ostrzegania tego co dzieje się na drodze. Przydaje się w szczególności podczas dłuższych wycieczek samochodowych. Co by tu jeszcze zaproponować. Hmm, wiesz co najlepiej zrobisz jeżeli sprawdzisz sobie tą witrynę http://yourapps.info/aplikacje-na-iphona - znajdziesz tam recenzje gier i apek na iOS. Są screeny więc będziesz wiedział z czym to się je.

• Downvote 2

Tego jest cała masa. Poszukaj blogów o Apple, jak np. iGuru, Applemania itp. Tam często pojawiają się nawet recenzje gier lub choćby linki do ciekawych pozycji w sklepie.

Ja na swoim mam Flipboard, Reeder, Gmail, Instagram, Messenger (FB), Paper (nowa apka FB), Facebook, twitter, google maps, iA Writer, Dropbox, Chrome, Evernote, Moves, Readability, VCSOcam, Spotify, Vimeo, Skype, YoutTube, Pinterest, Pocket, Allegro, bet365, Payback, PayPal, SkyCash, JakDojadę, Lumosity, Sleep Cycle, SoundHound,VLC, Nike Running, Moi Znajomi, Filmweb, SoundCloud, Tumblr, Air Hockey (gra), Bike Baron (gra) :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.