Skocz do zawartości
MartaC

Laptop do 1700zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Chciałabym kupić laptopa z głównym zastosowaniem do internetu. Czasem jakiś film i czasem brata syn jakaś gra. Mogę maksymalnie przeznaczyć 1700zł. Chciałabym matryce o rozmiarze 15 cali - najlepiej matową, system, RAM minimum 4Gb i kartę graficzną dedykowaną. Tyle podpowiedział mi znajomy. Proszę o jakieś propozycje. Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenovo G500H na procesorze Celeron 1005M (2x 1.9GHz) z Windowsem do kwoty 1700zł, odmiana na sprawniejszym procesorze Pentium 2x 2.4GHz ~1750zł:
- sensowna obudowa w tej klasie, wizualnie całkiem ok (w środku panel z aluminium)

- konfiguracje z kartą graficzną dedykowaną (do gier mocno podstawowe układy ale i tak w tej klasie cenowej ok) - mam na myśli tu modele z układem AMD Radeon;
- mała problematyczność tych serii;

- spory dysk twardy;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MartaC a po co Ci dedykowana grafika? Będziesz grała w jakieś nowe gry?

 

Pytam dlatego, że w tej cenie masz do wyboru 3 drogi:

1. i3 + jakakolwiek dedykowana grafika + słaba jakość wykonania

2. Pendium/Celeron + trochę lepsza dedykowana grafika + średnia jakość wykonania

3. i3 + integra (wbrew pozorom starcza do "niedzielnego grania" i podstawowych zadań)+przyzwoita jakość wykonania

 

Cudów nie ma. Musisz coś wybrać Dołączona grafika

Edytowane przez Bonusso3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym budżecie tak jak kolega zauwazył cudów nie będzie, Bez systemu możn aznaleźć coś sensowengo na i3, jednak wymóg systemu i dedykowanej grafiki zminiejsza pole manewru i to bardzo

 

Ja ze Swojej strony proponuje Lenovog500c jest ono na intel pentium oraz ma dedykowaną karte Radeona 8570 oraz system windows 8.

 

Solidny i dobrze wykonany laptop, W tym budżecie na i3 i dedykowanje grafice nic nie znajdziesz.

 

Ewentulanie na i3 i zintegrowanej grafice Może być taka Toshiba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiedziałem chwile i oto co znalazłem:

http://allegro.pl/toshiba-c855-1rn-i3-2328m-6gb-750gb-win8-torba-i3885629027.html

http://allegro.pl/ultrabook-toshiba-i3-14-4gb-500gb-32gbssd-w8-i3880493706.html

 

1-szy cuda to nie są ale powinien dać radę. Ludzie narzekają lekko na baterie, błyszczący ekran i średniawą klawiature.

2-gi ma takie same wady jak w/w z tym, że kultura i czas pracy na baterii jest wyższy, ale to dzięki energooszczędnemu procesorowi.

 

Ciężko coś w tej cenie wybrać bo de facto szukamy czegoś w kwocie 1400zł bo reszta potrzebna jest na system. 1400zł to nie jest duża kwota jak na laptopa szczególnie patrząc pod kątem stawianych wymagań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo ten Lenovo albo MSI. Ten MSI jest całkiem dobry jak na tą markę. Odwrotnie rzecz ma się do Lenovo, który jest mocno przeciętny.

http://allegro.pl/laptop-msi-cx61-i3-2x2-4ghz-4gb-500gb-gt720m-2gb-i3883295662.html

 

Akurat się fajna promocja trafiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś w stanie nagiąć budżet o 100zł to proponuje Asusa z systemem

 

http://www.x-kom.pl/p/155372-notebook-laptop-15-6-asus-x550cc-xx521h-i3-2365m-4gb-500-win8-bialy-gt720.html?partnerid=100180188&sm12=Mjk=&ts=1389812759&token=7367a06fe50442736301613ebadca347

 

i3 + 4GB ram + gt720 + win8. I z wyglądu nie jest to kloc ;)

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starałem się właśnie unikać tych pseudo-ultrabookowych procesorów z zaskakującym taktowaniem 1,4GHz. Niestety teraz ktoś ładnie dostał w łape i promuje takie "wydajne" urządzenia. Jeżeli koleżanka będzie chciała taki procesor (taką wydajność) to jest pare lepszych laptopów od tego Asusa i w zakreślonym limicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten lenovo

http://www.x-kom.pl/p/156115-notebook-laptop-15-6-lenovo-ibm-g500h-i3-3110m-4gb-1000-dvd-rw-hd8750m.html?partnerid=100180188&sm12=MzI=&ts=1390152625&token=2d133eca466c6200801fcc712d711346

 

Posiada wydajniejszy procesor, 2x większy dysk twardy, trochę lepszą kartę graficzną oraz dużo lepszą baterie. Wybór jest oczywisty 

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...